Andrzej Kozubik, ginekolog Lubin

Andrzej Kozubik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

4

Adresy

 • 4 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Ja niedawno byłam w szpitalu i trafiłam na pana doktora co prawda przelotem,ale miał w swoim zabieganym dniu i papierologii dla mnie choć chwilę czasu,wysłuchał i wytłumaczył wszystko o co zapytałam. Wydał mi się konkretny i miły.

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2013

  Ocena: dobry

  Konkretny, a przy tym z poczuciem humoru. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 29 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Kozubik jest jedynym lekarzem, któremu dałabym się zoperować i tak też zrobiłam. Może nie jest najlepszy w prowadzeniu ciąży czy w badaniach USG ale sam się do tego przyznaje i jak tylko ma jakieś wątpliwości to odsyła pacjenta do dobrego specjalisty. Ma jak każdy wady i zalety ale jest 100 % specjalistą w wykonywaniu zabiegów i operacji. Szwy zakłada jak chirurg plastyczny po roku nie ma po nich śladu . POLECAM !!!!

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2012

  Ocena: słaby

  Pan doktor Kozubik w trakcie 5 wizyt ani razu nie dotknął mnie nawet palcem. Jedyne co robił to USG. Nie dopatrzył się u mnie nadżerki, nie leczył zapalenia pęcherza, ani razu nie zbadał mnie ginekologicznie. Nigdy nic nie tłumaczył. Gdy zadawałam pytania niechętnie odpowiadał. Bagatelizował moje skargi na złe samopoczucie (ból podbrzusza, ból pęcherza). Wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu ciąży. Wspomnę, że za każdą wizytę płaciłam niemałe pieniądze.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami