Umów wizytę 192 odwiedziny w ciągu 30 dni

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta behawioralno-poznawczy, certyfikowany edukator seksualny. Założyciel Gabinetu Psychoterapii Seksualnej "CBTseksuolog". Wieloletni współpracown... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta behawioralno-poznawczy, certyfikowany edukator seksualny. Założyciel Gabinetu Psychoterapii Seksualnej "CBTseksuolog". Wieloletni współpracownik prof. dr hab. Zbigniewa Lwa-Starowicza, w Instytucie Seksuologii PTS i Ogólnopolskiej Lekarskiej Przychodni Specjalistycznej na Placu Trzech Krzyży 16. Współautor książki "Po szczęście do pracy".
Absolwent Wydziału Psychologii warszawskiej WSFiZ, w zakresie seksuologii klinicznej i sądowej.
Aktywny uczestnik krajowych i międzynarodowych konferencji seksuologicznych.

Ukończył 4,5 letni kurs podyplomowych studiów Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) z elementami terapii psychodynamicznej, pod kierownictwem Profesora Andrzeja Kokoszki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jego praca podlega stałej superwizji.

Stały ekspert w audycjach dotyczących seksualności Radia TokFM, PR Czwórka, PR Jedynka. Regularnie udziela wywiadów na łamach Zwierciadła, Wysokich Obcasów Extra, Shape, jak i internetowych portali informacyjnych: Wirtualna Polska, Onet, Natemat.pl

Więcej informacji można przeczytać na mojej stronie internetowej:
www.cbtseksuolog.pl

lub na facebooku:
https://www.facebook.com/seksuologwarszawa

i
https://www.facebook.com/andrzejgryzewski

Pełen grafik specjalisty pod adresem:
www.cbtseksuolog.versum.com

Cennik:
Pierwsza konsultacja 150 zł, 50 minut.
Kolejna konsultacja 120 zł, 50 minut.
Pierwsze trzy konsultacje są diagnostyczne.

Pierwsza konsultacja par/ małżeństw 200zł, 90 minut.
Kolejna konsultacja par/ małżeństw 180zł, 90 minut.

Pełen grafik specjalisty pod adresem:
www.cbtseksuolog.versum.com

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Psychologia - studia magisterskie (5 lat) WSFiZ
 • Seksuologia kliniczna i sądowa (3 lata) katedra Prof. Zbigniew Lew-Starowicz
 • Kurs Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej z elementami psychodynamicznej (4,5 roku) kier. Prof Andrzej Kokoszka

Staże

 • Instytut Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Prof Zbigniew Lew-Starowicz (Warszawa, 2007-2012 )
 • Poradnia Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu PETRA (Warszawa, 2008-2010)
 • Poradnia Odwykowa (Warszawa,Zgierska 18, 2008-2010)

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Do gabinetu Pana Andrzeja Gryżewskiego trafiłam w momencie totalnej rozsypki życia i w stanie depresji. Polecił mi go mój lekarz internista. Dziś cieszę się, że trafiłam właśnie do niego, bo teraz dzięki pomocy psychoterapeutycznej znów chce mi się żyć, działać, iść do przodu - odzyskałam radość, ale przede wszystkim spokój i wewnętrzną siłę. Terapia bardzo mi pomogła w relacjach z najbliższymii. To, co było dla mnie ogromnie ważne to poczucie bezpieczeństwa, jakie towarzyszyło naszym spotkaniom, a które pozwoliło mi odbyć trudną drogę ze świadomością, że jestem pod "fachową opieką". Ponadto Pan Andrzej jest niezwykle życzliwy i pełen empatii. Otrzymałam profesjonalną pomoc, za którą bardzo dziękuję. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam wizytę u Pana Gryżewskiego tym którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem. Czas spędzony w gabinecie daje wytchnienie i nadzieję na rozwiązanie własnych problemów. Już od progu gabinetu nie czuje się żadnego skrępowania, a po chwili rozmowy ma się wrażenie, że znamy terapeutę od dawna :) Po przedstawieniu sytuacji dostajemy jasny plan postępowania i zadania do przepracowania, które otwierają oczy na wiele spraw. Polecam!! :)

 • bardzo dobry

  Byłem pacjentem pana Andrzeja przez kilka miesięcy. W zasadzie zgłosiłem się z jednym, dobrze określonym i zdawać by się mogło drobnym problemem. W trakcie kolejnych spotkań okazało się, że mój niby błahy problem ogranicza mnie w znacznie większym stopniu, niż mogłoby się to zdawać na początku. Teraz po kilku tygodniach od zakończenia terapii mogę ocenić, jak dużo mogłem zmienić w życiu dzięki temu, że zdałem sobie sprawę ze swoich ograniczeń. Dlatego śmiało mogę polecić pomysł terapii każdemu, kto czuje, że w życiu nie układa się tak, jak powinno. No i przede wszystkim pana Andrzeja, dzięki któremu mogłem tak wiele zmienić.

 • bardzo dobry

  Trudno mi wydać kompletną opinie ponieważ jestem po pierwszej wizycie, ale wrażenie Pan Andrzej sprawił na mnie bardzo dobre. Uważnie słuchał tego co do niego mówiłam i zadawał pytania próbując zdiagnozować wstępnie przyczyny mojego problemu. Wzbudza zaufanie i myślę, że jest dobrym specjalistą, bynajmniej bez wahania zapisałam się na kolejną wizytę.

 • bardzo dobry

  Super seksuolog! Przyszedłem zestresowany z problemem seksuologicznym. Od razu dał wsparcie, wysłuchał, pomógł mi zebrać myśli. Kolejne spotkania były tak samo dobrej jakości. Polecam z czystym sumieniem! Tomasz.

 • bardzo dobry

  Kilka miesięcy temu miałam poważne problemy w związku i w seksie. Pod wpływem felietonów doktora w Wysokich Obcasach, zaczęłam chodzić na terapię. Pan Andrzej jest rzeczowy, miły, słucha z zainteresowaniem. Obecnie widzę pozytywne zmiany w swoim życiu. Szczerze polecam, Marzena W.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam!!! Bardzo miły kontakt, niesamowita wiedza i bardzo dobre podejście do klienta. Polecam każdemu, kto chce zmienić coś w swoim życiu.

 • bardzo dobry

  Pan Gryżewski to najlepszy psychoterapeuta jeśli chodzi o leczenie uzależnienia od seksu!! Byłem u kilku innych seksuologów w stolicy i tylko kierowali mnie na mitingi AA, że niby tam miałem uzyskać pomoc... Z Panem Gryżewskim zablokowaliśmy nawroty, poukładaliśmy życie codzienne w nieszkodzące mi nawyki, rozpoznaliśmy przyczyny mojego nałogu. Jestem bardzo zadowolony, że wreszcie uzyskałem rzetelną pomoc. Dziękuję, Adam.

 • Opinia z dnia 24.04.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Doskonały kontakt. Przy tym człowieku nie miałem żadnych oporów ze szczerym wyznaniem najskrytszych myśli i to już podczas pierwszej wizyty. Psycholog emanujący przyjacielską energią. Szczerze polecam.