prof. dr hab. n. med.

Andrzej Deptała

Onkolog, Hematolog

Umów wizytę 484 odwiedziny w ciągu 30 dni

Kierownik Kliniki Onkologii i Hematologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. Laureat Brązowego Krzyża Zasługi i Srebrnego Medalu za Długoletnią Służbę nadanych przez Prezydenta Rzeczpos... więcej

Znasz tego lekarza? Poleć go!

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacje onkologiczne 300 zł
Konsultacje hematologiczne 300 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Kierownik Kliniki Onkologii i Hematologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. Laureat Brązowego Krzyża Zasługi i Srebrnego Medalu za Długoletnią Służbę nadanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. W mojej pracy zajmuje się następującymi chorobami: rak jelita grubego, rak trzustki, raki żołądka i połączenia przełykowo-żołądkowego, raki wątroby (HCC i CC), rak jajnika, rak piersi, rak prostaty, rak nerki, nowotwory neuroendokrynne układu pokarmowego (GEP-NET) i nowotwory podścieliskowe przewodu pokarmowego (GIST) oraz chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa), chłoniaki nieziarnicze o niskim i wysokim stopniu złośliwości, szpiczak mnogi, przewlekła białaczka limfatyczna, przewlekła białaczka szpikowa, czerwienica prawdziwa, nadpłytkowość samoistna i osteomielofibroza.

Specjalizacje

  • Onkologia kliniczna
  • Hematologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
  • bardzo dobry

    Poświęcił naprawdę dużo czasu na wizycie. Miły i rzeczowy, odpowiedział na wszystkie moje pytania. nie wyśmiewał i nie był arogancki. Klinika jest bardzo elegancka. Było drogo ale warto, bo mam wrażenie, że rozmawiałam ze specjalistą, który WIE, co mówi i przekazuje tą wiedzę. Polecam.

  • bardzo dobry

    SUPER SPECJALISTA! Dziwię się, że Pan Profesor nie ma jeszcze żadnych opinii. Wiedza i doświadczenie jakimi Pan Andrzej Deptała dysponuje są niesamowite - klasa światowa. W moim przypadku jego wiedza okazała się bezcenna. Do tego bardzo miły i uprzejmy podczas wizyty. Byłam u niego w bardzo ładnej przychodni Medic House. Szczególnie polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę