Andrzej Adam Gierczak

Okulista

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Miły, kompetentny lekarz. Konkretny, można porozmawiać o wszystkim co dotyczy zdrowia oczywiście. Zabiegi wykonuje szybko i solidnie. Szczerze polecam.

 • słaby

  Jeśli się pójdzie na wizytę prywatną to lekarz b. miły i pomocny, niestety na nfz - nie polecam i z tego powodu więcej nie dam zarobić. Płacimy składki, a czujemy się jak intruzi.........smutne.............


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  kompetentny, miły, w "dobrym kontakcie" ze mną i moją operowaną na zaćmę mamą, chętnie służy pomocą, gdy do niego dzwonię, jest lekarzem z dużym doświadczeniem, godnym polecenia..

 • bardzo dobry

  Byliśmy ok 2 miesiące temu z synkiem - wczesniakiem na obowiązkowym badniu dna oka. Pan doktor wytłumaczył nam na czym bedzie polegało badanie i pokazał przed klamry do rozwierania powiek. Rzeczywiscie wyglądają strasznie, ale doktor zapewnił nas, że to nie boli Maluszka, a tylko uniemożliwia zamykanie powiek. Badanie trwało krócej niz 2 min. Polecam wszystkim. Lekarz z doświadczeniem i wprawą. Badanie krótkie i sprawne. Mam wrażenie, że niektóre mamy przeżywają bardziej niż trzeba. Diagnoza i zdrowie naszych dzieci są najważniejsze. Polecam! Beata i Radek

 • bardzo słaby

  Lekarz z okropnym podejściem do dzieci. Byłam u szanownego doktora z 4 letnim dzieckiem. Badania przebiegło tak że miałam ochotę wyjść z gabinetu i żebym nie była tam z dzieckiem nie ręczyła bym za siebie.Tak mi zestresował synka że naprawdę byłam w szoku!!! Wizyta zakończyła się kompletną olewką..." a niech jeszcze nosi te okulary????" Nie posłałabym tam po raz kolejny nawet psa.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Zgadzam się z "misiu-787". Ja byłam na wizycie z dwumiesięcznym dzieckiem, dostałam skierowanie od pediatry w celu sprawdzenia wzroku po naświetlaniu od żółtaczki. Zapuścił dziecku krople i kazał poczekać 15 minut. Po wejściu po raz kolejny do gabinetu okazało się, że chce zbadać dno oka,a żeby to zrobić musi założyć na oko zrobione z drutu klamry w celu rozwarcia powiek! Zaczęłam go dokładniej wypytywać o badanie bo miałam dylemat czy je przeprowadzać takiemu maleństwu. Usłyszałam, że jak mi się nie podoba to może wpisać w kartę, że nie wyraziłam zgody, a mu to jeszcze na rękę bo badać nie będzie musiał. Dodał jeszcze, że jak mi nie pasuje to mogę sobie to Białegostoku do DSK jechać to mi dziecko pod narkozą zbadają. Jak zapytałam ile mniej więcej trwa takie badanie to też odpowiedział, że będzie patrzył tyle ile będzie potrzebował. I to jest lekarz z powołania?!! Zamiast rozwiać moje wątpliwości, wytłumaczyć dokładnie jak takie badanie wygląda, uspokoić że dziecku nic złego się nie stanie, powiedzieć czy to boli czy nie..... cokolwiek!!!! a tu zero podejścia do pacjenta!!! Z wizyty wyszłam zalana łzami razem z moim dzieckiem. Stanowczo odradzam!!!! Szkoda nerwów!!! choćby był nawet najlepszym specjalistą to ja już do niego nigdy nie pójdę!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz