Andrzej Adam Gierczak, okulista Ełk

Andrzej Adam Gierczak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

4

Adresy

 • 13 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły, kompetentny lekarz. Konkretny, można porozmawiać o wszystkim co dotyczy zdrowia oczywiście. Zabiegi wykonuje szybko i solidnie. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 15 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Lekarz z okropnym podejściem do dzieci. Byłam u szanownego doktora z 4 letnim dzieckiem. Badania przebiegło tak że miałam ochotę wyjść z gabinetu i żebym nie była tam z dzieckiem nie ręczyła bym za siebie.Tak mi zestresował synka że naprawdę byłam w szoku!!! Wizyta zakończyła się kompletną olewką..." a niech jeszcze nosi te okulary????" Nie posłałabym tam po raz kolejny nawet psa.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Zgadzam się z "misiu-787". Ja byłam na wizycie z dwumiesięcznym dzieckiem, dostałam skierowanie od pediatry w celu sprawdzenia wzroku po naświetlaniu od żółtaczki. Zapuścił dziecku krople i kazał poczekać 15 minut. Po wejściu po raz kolejny do gabinetu okazało się, że chce zbadać dno oka,a żeby to zrobić musi założyć na oko zrobione z drutu klamry w celu rozwarcia powiek! Zaczęłam go dokładniej wypytywać o badanie bo miałam dylemat czy je przeprowadzać takiemu maleństwu. Usłyszałam, że jak mi się nie podoba to może wpisać w kartę, że nie wyraziłam zgody, a mu to jeszcze na rękę bo badać nie będzie musiał. Dodał jeszcze, że jak mi nie pasuje to mogę sobie to Białegostoku do DSK jechać to mi dziecko pod narkozą zbadają. Jak zapytałam ile mniej więcej trwa takie badanie to też odpowiedział, że będzie patrzył tyle ile będzie potrzebował. I to jest lekarz z powołania?!! Zamiast rozwiać moje wątpliwości, wytłumaczyć dokładnie jak takie badanie wygląda, uspokoić że dziecku nic złego się nie stanie, powiedzieć czy to boli czy nie..... cokolwiek!!!! a tu zero podejścia do pacjenta!!! Z wizyty wyszłam zalana łzami razem z moim dzieckiem. Stanowczo odradzam!!!! Szkoda nerwów!!! choćby był nawet najlepszym specjalistą to ja już do niego nigdy nie pójdę!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Najgorszy lekarz jakiego spotkałam!!!! Kompletna ignorancja człowieka w moim przypadku dziecka bo jego dotyczyła wizyta. Byłam u niego dwa razy prywatnie i było pięknie; jak poszłam na wizytę z NFZ tu nawet karty nie chciało mu się wyciągnąć!!!!! Największe chamstwo !!!! odradzam!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami