Anatol Panasiuk, gastrolog Białystok
GastrologInternista prof. dr hab. n. med.

Anatol Panasiuk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

10

Adresy

 • Specjalistyczny Gabinet Chorób Wątroby i Chorób Infekcyjnych

  Białystok, Leszczynowa 17

  605 134 ... (zobacz więcej)

 • Qmedica

  Białystok, J. Waszyngtona 30/1U

  8567951 ... (zobacz więcej)

 • 20 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Prof. dr hab. Anatol Panasiuk jest bardzo dobrym specjalistą w zakresie chorób pasożytniczych oraz wszelkich chorób układu pokarmowego. Zanim podejmie się leczenia wnikliwe analizuje wywiad pacjenta oraz wyniki wszelkich dotychczasowych przeprowadzonych badań. Wyróżnia się tym, iż jak mało który inny lekarz, ma i próbuje łączyć wiedzę podstawową medyczną z nowoczesną wiedzą naukową którą zdobywa w ośrodkach naukowych poza granicami naszego kraju, co doświadczyłam na sobie. MMantur

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wczoraj byliśmy o profesora. Bardzo dobry lekarz, człowiek z powołaniem , z szczególną uwagą zainteresowany chorobą pacjenta, wnikliwie wszystko analizuje i wyjaśnia. Profesjonalizm, ogromna wiedza , wysoka kultura i "podejście" do pacjenta powoduje, że lekarzy takich jak profesor Panasiuk należy wszystkim potrzebującym polecać. Wszystkim życzymy zdrowia, a profesorowi sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Kontaktowałem się tylko telefonicznie w sprawie szczepienia, ale Pan Profesor zdążył zrobić bardzo dobre wrażenie. Był bardzo pomocny - udzielił mi cennych wskazówek, podzielił się doświadczeniami. Duży kontrast w porównaniu do konkurencji. Nie udałoby mi się zaszczepić przed wyjazdem przez problemy logistyczno-techniczne bez jego pomocy. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Rzadko spotyka się tak wspaniałych fachowców jakim jest Pan Profesor Panasiuk,ale przede wszystkim jest przemiłym i wspaniałym człowiekiem Polecam i Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesor Anatol Panasiuk - jest najlepszym lekarzem z jakim miałem kiedykolwiek kontakt a ponadto jest wspaniałym człowiekiem. Wierzę, że dzieki Niemu dane mi bedzi dostać drugą szansę życia...

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Indywidualne podejście do każdego przypadku, wyleczył mnie z choroby, z której nie mogli mnie wyleczyć specjaliści z kilku innych szpitali! Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki Niemu żyję, do tego świadomiej. Empatia, profesjonalizm, brak miejsca na zbędne słowa. Uczciwy, pragmatyczny, interdyscyplinarny, lekarz, naukowiec, superdydaktyk, bo tylko tak można określić kogoś klarownie tłumaczącego zawiłości medyczne zwykłemu człowiekowi.

  zgłoś nadużycie
 • 1 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec - przed wypisaniem jakichkolwiek leków zleca badania i przeprowadza obszerny wywiad. Nie obiecuje wyleczenia w 1 tydzień ale działa bardzo skutecznie! Nie działa rutynowo, indywidualenie podchodzi do każdego swego pacjenta. Życzę mu dużo zdrowia i oby jak najdłużej pomagał innym!

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyjatkowy człowiek i lekarz.Cierpliwy i troszczący się o pacjenta.Ogromna wiedza i umiejętność wykorzystania jej w stawianiu diagnozy powoduje iż chory czuje się ,iż lekarz rzeczywiscie sie nim zajmuje .Zawsze pogodny i mily.Pomimo kontaktu z innymi lekarzami , to Pan Doktor mi pomógł.POLECM!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyjątkowo otwarty do pacjenta,zarażający optymizmem a przy tym ostrozny w wydawaniu opinii.Wszechstronnie podchodzący do problemu - nie tylko z plaszczyzny swojej dziedziny. A ponadto przemiły i sympatyczny. Prawdziwy lekarz z powołaniem .POLECAM

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami