prof. dr hab. n. med.

Anatol Panasiuk

Gastrolog, Internista

11 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Specjalistyczny Gabinet Chorób Wątroby i Chorób Infekcyjnych

  Leszczynowa 17, Dziesięciny I
  15-523 Białystok, podlaskie

  Dane kontaktowe

  273
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Adres

  J. Waszyngtona 30/1U, Piaski
  15-305 Białystok, podlaskie

  Dane kontaktowe

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr. Panasiuk to nie tylko znakomity specjalista, ale też człowiek. Fachowe i indywidualne podejście do pacjenta, wysoka kultura, pełen profesjonalizm, prawdziwy lekarz z powołaniem! POLECAM w 100% !

 • bardzo dobry

  Pan Prof. dr hab. Anatol Panasiuk jest bardzo dobrym specjalistą w zakresie chorób pasożytniczych oraz wszelkich chorób układu pokarmowego. Zanim podejmie się leczenia wnikliwe analizuje wywiad pacjenta oraz wyniki wszelkich dotychczasowych przeprowadzonych badań. Wyróżnia się tym, iż jak mało który inny lekarz, ma i próbuje łączyć wiedzę podstawową medyczną z nowoczesną wiedzą naukową którą zdobywa w ośrodkach naukowych poza granicami naszego kraju, co doświadczyłam na sobie. MMantur

 • bardzo dobry

  Wczoraj byliśmy o profesora. Bardzo dobry lekarz, człowiek z powołaniem , z szczególną uwagą zainteresowany chorobą pacjenta, wnikliwie wszystko analizuje i wyjaśnia. Profesjonalizm, ogromna wiedza , wysoka kultura i "podejście" do pacjenta powoduje, że lekarzy takich jak profesor Panasiuk należy wszystkim potrzebującym polecać. Wszystkim życzymy zdrowia, a profesorowi sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

 • bardzo dobry

  Kontaktowałem się tylko telefonicznie w sprawie szczepienia, ale Pan Profesor zdążył zrobić bardzo dobre wrażenie. Był bardzo pomocny - udzielił mi cennych wskazówek, podzielił się doświadczeniami. Duży kontrast w porównaniu do konkurencji. Nie udałoby mi się zaszczepić przed wyjazdem przez problemy logistyczno-techniczne bez jego pomocy. Polecam!

 • bardzo dobry

  Rzadko spotyka się tak wspaniałych fachowców jakim jest Pan Profesor Panasiuk,ale przede wszystkim jest przemiłym i wspaniałym człowiekiem Polecam i Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Profesor Anatol Panasiuk - jest najlepszym lekarzem z jakim miałem kiedykolwiek kontakt a ponadto jest wspaniałym człowiekiem. Wierzę, że dzieki Niemu dane mi bedzi dostać drugą szansę życia...

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Indywidualne podejście do każdego przypadku, wyleczył mnie z choroby, z której nie mogli mnie wyleczyć specjaliści z kilku innych szpitali! Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Dzięki Niemu żyję, do tego świadomiej. Empatia, profesjonalizm, brak miejsca na zbędne słowa. Uczciwy, pragmatyczny, interdyscyplinarny, lekarz, naukowiec, superdydaktyk, bo tylko tak można określić kogoś klarownie tłumaczącego zawiłości medyczne zwykłemu człowiekowi.

 • bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec - przed wypisaniem jakichkolwiek leków zleca badania i przeprowadza obszerny wywiad. Nie obiecuje wyleczenia w 1 tydzień ale działa bardzo skutecznie! Nie działa rutynowo, indywidualenie podchodzi do każdego swego pacjenta. Życzę mu dużo zdrowia i oby jak najdłużej pomagał innym!

 • bardzo dobry

  Wyjatkowy człowiek i lekarz.Cierpliwy i troszczący się o pacjenta.Ogromna wiedza i umiejętność wykorzystania jej w stawianiu diagnozy powoduje iż chory czuje się ,iż lekarz rzeczywiscie sie nim zajmuje .Zawsze pogodny i mily.Pomimo kontaktu z innymi lekarzami , to Pan Doktor mi pomógł.POLECM!!