Alicja Kolber, ginekolog Andrychów

Alicja Kolber

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16

Adresy

 • 6 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Barbara Kilka lat temu przy rutynowej kontroli Pani Doktor zdiagnozowała u mnie guza jajnika. Okazał się być nowotworem złośliwym. Pani Doktor nie zostawiła mnie samej sobie. Dziś wiem że uratowała mi życie szybko reagując na problem. Osoba profesjonalna, zaangażowana, ciepła i bardzo delikatna. Serdecznie pozdrawiam i polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 16 września 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Witam. Jestem przyszłą mamą, od pół roku moim lekarzem prowadzącym BYŁA Pani Kolber, do czasu, gdy jej lekceważące podejście nie doprowadziło do tego że wylądowałam w szpitalu! Od początku ciąży moje złe wyniki moczu oraz moje skargi dotyczące bóli które odczuwam zostały zlekceważone! NIe doradzono mi nawet że mogę mieć problem z nerkami! Po trafieniu do szpitala w Wadowicach lekarze załamywali ręce nie rozumiejąc dlaczego mój lekarz tak zlekceważył moje objawy. Co do podejścia do pacjenta.. od pierwszej wizyty miałam przeczucie że nie przypadłam tej Pani do gustu. Na drugim badaniu USG nawet nie pokazała mi mojego bobasa. Jest niesympatyczna i opryskliwa, zrezygnowałam z prowadzenia ciązy u tej Pani ponieważ uważam że brak jej kompetencji i podejścia do pacjenta. Nikomu nie polecam!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Kolber jest bardzo sympatyczną ciepłą osobą. Wszystkie badania przeprowadza bardzo delikatnie. Prowadzi moją pierwszą ciąże, zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzeba, dokładnie prosto wszystko tłumaczy. Zwraca na wszystko uwagę. Pod jej opieką czuję się bezpieczna. Poleciłabym panią doktor każdej kobiecie.

  zgłoś nadużycie
 • 29 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, nie mam nic do zarzucenie. Miła, dokładna lekarka, prowadziła moją ciążę na medal! Pełen profesjonalizm w każdej dziedzinie! Gabinet wyposażony w bardzo dobry sprzęt. Z całą odpowiedzialnością polecam panią Kolber!

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz! Miła i sympatyczna kobieta, profesjonalnie podchodzi do pacjentki. 5 lat temu prowadziła moją ciąże, teraz po raz drugi jestem w ciąży i również wybrałam panią Kolber jako lekarza prowadzącego!

  zgłoś nadużycie
 • 26 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam , pełen profesjonalizm, bardzo miła i szczera osoba. Niczego nie lekceważy :) SZCZERZE POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 20 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła i cierpliwa osoba:)wszystko objaśnia z anielska cierpliwością, bada bardzo delikatnie.Polecam wszystkim

  zgłoś nadużycie
 • 30 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  jestem bardzo zadowolona ,pełen profesjonalizm...obyśmy mieli więcej takich lekarzy...moj synek ma teraz 4 latka a my sie staramy od 2 lat o jeszcze jednego bobaska..

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Panią doktor, jestem jej pacjentką od kilku lat. Zawsze miła, ma wspaniałe podejście do pacjenta, nie lekceważy żadnego problemu i pytania. Prowadziła obie moje ciąże, każde badanie szczegółowo objaśnia. A co ważne w badaniach niezwykle delikatna.

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2009

  Ocena: Dobry

  pani doktor jest ok prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona!moja córcia ma skończone 10 jest dzieckiem zdrowym

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami