Aleksandra Stępień

Poproś o włączenie kalendarza
4

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Witam Państwa,

  Nazywam się Aleksandra Stępień. W 2011 roku zdobyłam tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przez cały okres studiów wzbogacałam swoje doświadczenie o praktyki zawodowe w licznych ośrodkach służby zdrowia, gdzie miałam okazję zapoznać się ze specyfiką pracy fizjoterapeuty w różnych specjalnościach. Po zakończeniu edukacji pracowałam jako fizjoterapeuta na turnusach rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych, jako masażysta w prywatnym gabinecie odnowy biologicznej oraz jako fizjoterapeuta w NZOZ „Rydygier” we Wrocławiu, gdzie prowadziłam indywidualną terapię z pacjentami (głównie neurologicznymi i ortopedycznymi). Od 2012 roku prowadzę własną działalność fizjoterapeutyczną, co pozwoliło mi na zjednanie wielu zadowolonych klientów. Obecnie pracuję także w ZOZ w Skarżysku – Kamiennej (Zakład Opiekuńczo-Leczniczy).
  Ponieważ fizjoterapia jest dziedziną, która wciąż się rozwija, cały czas inwestuję w specjalistyczne kursy i szkolenia, podnoszące moje kwalifikacje zawodowe.

  Ukończyłam między innymi:
  - kurs podstawowy koncepcji PNF, według standardów IPNFA
  - kurs Funkcjonalnej Terapii Manualnej, według koncepcji Kaltenborna i Evjentha
  - kurs Kinesiology Taping
  - kurs instruktorski Szkoły Rodzenia
  - kurs podstawowy „Ćwiczenia oporowe i równoważne z zastosowaniem przyborów Thera-Band”
  - warsztaty „Masaż kamieniami. Masaż bańką chińską”

  Zdobyte dotychczas doświadczenie utwierdziło mnie w przekonaniu, że prywatna rehabilitacja jest bardzo potrzebna i skłoniło mnie do uruchomienia własnego gabinetu, który prowadzę od 2012 r.

  Zapraszam!

Usługi

Choroby

 • 13 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Ola - przemiła osoba znająca się na swoim fachu :) Nerwoból zniknął, czuję się dużo lepiej, a wizyty były czystą przyjemnością :) Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem nauczycielką w przedszkolu i od lat zmagam się z potwornym bólem szyi, ostatnio zaczęły mi nawet drętwieć palce u rąk. To właśnie u Pani Oli dowiedziałam się, że nerwobóle rąk mogą wynikać ze schorzeń kręgosłupa szyjnego. Po zaledwie 4 masażach czuję się zdecydowanie lepiej, kark nie jest obolały a ja wreszcie budzę się wypoczęta. Pozdrawiam i dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Oli, najbardziej z faktu że plecy przestały boleć - w końcu:) Bardzo miła i profesjonalna atmosfera, ja na pewno wrócę, choć mam nadzieje, że mój ból pleców nie:)

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Od kilku lat dokucza mi potworny bol kolana zwiazany glownie z wykonywana praca. O pani Oli uslyszalem od znajomej i kiedy postanowilem sie wybrac na "zabieg" mialem mieszane uczucia. Dzis jestem bardzo wdzieczny ze sa tacy fachowcy. Dziekuje i pozdrawiam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja