Aleksandra Greczko, psychiatra Lębork

Aleksandra Greczko

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

3

Adresy

 • 25 maja 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Witam, Nie jestem mile zaskoczony.Po za tym ,że są duże kolejki pani lekarka jest bardzo obojętna i nie umie udzielić fachowej porady. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 27 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja mam zupełnie odmienne zdanie o tej lekarce.Udzieliła mi fachowej pomocy ,gdy bardzo jej potrzebowałam.Do dziś pamiętam ,jak bardzo przejęła się moimi problemami i pozwoliła mi się zwyczajnie wyżalić.Wiedza i profesjonalizm,oraz umiejętność pomocy,to atuty,które cenię wysoko.

  zgłoś nadużycie
 • 22 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Witam serdecznie!!! Chciałabym napisać parę uwag na temat pani doktor A.Greczko, która "leczy"ludzi w Starym Browarze przy ul.Al.Wolności w Lęborku.Otóż jeśli macie wybór to nie radzę wybierać się na taką wizytę.Problem występuje juz na początku, gdy chcemy się zarejestrować.Niestety są długie kolejki,ale gdyby jeszcze było warto czekać.Ta pani traktuje ludzi jak niedorozwiniętych przygłupów.Chłodna i obojętna na cierpienie i dramat człowieka, patrzy tylko na upływający czas.Na pewno nie jest to lekarz z powołania. Tak wygląda leczenie w ramach NFZ. Dla mnie osobiście jest to najgorszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami