Aleksander Przygoński, chirurg Łódź
ChirurgStomatolog dr n. med.

Aleksander Przygoński

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

15
 • 30 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  U doktora usuwałam trzy zatrzymane ósemki, których ekstrakcji nie chciał podjąć się żaden z trzech chirurgów u których byłam na konsultacji zanim trafiłam do Dr. Przygońskiego. Profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta opisują Pana Doktora najlepiej.

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po bardzo trudnym zabiegu ekstrakcji "ósemki" u dr. Przygońskiego. Pan doktor wykazał się ogromnym profesjonalizmem, starannością, dokładnością i zabieg udał się bez żadnych komplikacji. Dr. Przygoński ma duże doświadczenie i naprawdę wie co robi. Zaplanował zabieg we wszystkich szczegółach. Bardzo polecam dr. Przygońskiego. Jest świetnym profesjonalistą i ma wsaniałe podejście do pacjenta. Za tydzień idę na zdjęcie szwów i wiem, ze opuchlizna zejdzie po jakimś czasie oraz miejsce po ekstrakcji się zregeneruje. Podkreślam jeszcze, że nie czuję po zabiegu żadnego bólu. Bardzo polecam dr. Przygońskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Mily lekarz z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Wizyta konsultacyjna kosztuje od 50 do 100 zl. Ja zaplacilam 50 zl a pan doktor bardzo dokladnie zbadal moja szczeke i zwiazany z nia problem.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Miałam "przyjemność" usuwać ząb mądrości u p. Przygońskiego. Fatalnie ułożony ząb, na zdjęciu rentgenowskim przerażał nie jednego dentystę. Nie jestem z Łodzi, więc bardzo zależało mi na tym, żeby jednego dnia "załatwić sprawę" i nie umawiać się na kolejne wizyty. Pan Doktor spojrzał na zdjęcie, zapytał mnie czy wiem, że będzie to ekstrakcja z dłutowaniem i zabrał się do pracy. Wszystko trwało dość długo i nie było zbyt przyjemne, ale dało się znieść. Pan Doktor sprawia wrażenie osoby, która doskonale wie, co robi i posiada duże doświadczenie, wzbudza zaufanie :) Gorąco polecam!!! Mam nadzieję, że każdy z czytających te opinie będzie trafiał tylko na takich profesjonalistów! :) p.s. pamiętam, że zanim trafiłam do Kliniki na Księżym Młynie, bo tam usuwano moją ósemkę czytałam nieprzychylną opinię o tym, że Pan Doktor odesłał kogoś z ósemką do szpital i zalecił narkozę; sądzę, że jeśli dr Przygoński udziela takiej porady to wie co mówi; nie można się zbytnio sugerować pojedynczymi negatywnymi opiniami, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony; haters gonna hate :) pozdrawiam!

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały! leczę się u doktora ponad 20 lat, nigdy żadnej fuszery, a do tego zawsze miły i uśmiechnięty. Polecam z całego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 9 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  szukałem 6 miesięcy pomocy , 6 miesięcy szukania, prześwietleń, badań ,antybiotyków, wielu kolejnych lekarzy , specjalistów -nic żadnego efektu, ...ALE trafiłem w końcu przypadkiem do pana doktora PRZYGOŃSKIEGO tutaj spotkałem się z fachową oceną sytuacji, w moim przypadku diagnoza bliska geniuszu, (pan doktor diagnozował mnie w dzień po konsultacji u pani super specjalisty z łodzi guru w dziedzinie stomatologii która to stwierdziła że nie widzi podstaw do interwencji chirurgicznej , a pan doktor Przygoński zdecydował o operacji w najbliższym możliwym terminie , jestem wdzięczny i dziękuję panu doktorowi za kto wie ale uratowanie życia , a zapewne uratowanie przed dalszymi poważnymi komplikacjami , dziękuję i polecam ,wyjątkowa wiedza fachowość i umiejętności korzystania z posiadanej wiedzy. Andrzej

  zgłoś nadużycie
 • 9 listopada 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pierwszy raz od blisko 20 lat byłem u dentysty i trafiłem w Klinice Na Księżym Młynie właśnie na dr Przygońskiego. Miły , konkretny i niesamowicie sprawny facet! Aż się chce u niego rwać zęby!!Duuuuży plus!!

  zgłoś nadużycie
 • 31 sierpnia 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Byłam umówiona na zabieg usunięcia ósemek. Dr Przygoński spóźnił się na zabieg ponad godzinę, a gdy już się pojawił, nie wykazał większego zainteresowania (udał się do pokoju socjalnego, gdzie spędził 15min). Gdy już zobaczył zdjęcie, nawet nie posadził mnie na fotelu, twierdząc, że konieczny jest zabieg w narkozie. Za tą poradę wziął 70zł. Ostatecznie, zęby usunięto mi w szpitalu, w znieczuleniu miejscowym. Konsultowało to trzech lekarzy i żaden nie stwierdził potrzeby stosowania narkozy.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pan dr usuwał mi 2 ósemki, super fachowiec:)

  zgłoś nadużycie
 • 21 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Leczę się u dra Przygońskiego od 10 lat, bardzo sobie chwalę jego podejście do mnie jako pacjenta - zawsze jestem wyczerpująco informowany o wszystkich zabiegach, nie mam problemów z już wyleczonymi zębami. Obsługa miła i fachowa, daje poczucie pełnego bezpieczeństwa.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online