Ahmed Tantush, ginekolog Świecie
GinekologEndokrynolog dr n. med.

Ahmed Tantush

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

5

Adresy

 • 15 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Fantastyczny specjalista!!! Mogę stwierdzić,ze jest najlepszym lekarzem na jakiego "trafiłam" do tej pory...Czuję się bezpieczna mając takiego lekarza, na którego pomoc mogę liczyć w każdej sytuacji. Zawsze rozwiewa moje wątpliwości, jest sumienny,profesjonalny, z wielkim sercem,powołaniem i poczuciem humoru...Taki Lekarz-Przyjaciel!!Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2012

  Ocena: neutralny

  Pan doktor starał się o pacjentki, gdy zaczął przyjmować prywatnie w Konsylium: przyjmował o umówionej godzinie, tłumaczył i wizyta była super ( rok 2010/11). Koniec roku 2011 to już spóźnienie 2 godzinne i chaos z powodu pośpiechu, w maju 2012 to samo. Brak zmiany podkładu po innej pacjentce.Już tam nie pójdę

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jest najlepszy, wizyty u niego są bezstresowe. Leczę się teraz u niego po tym jak trafiłam na oddział po poronieniu.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki ginekologicznej jak i endokrynologicznej. Doktor prowadzi moją ciążę od samego początku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jest cierpliwy, bardzo miły, serdecznie polecam. Zawsze znajdzie czas na wytłumaczenie każdej kwestii zarówno w gabinecie prywatnym, jak i na oddziale. POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 7 stycznia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  trafiłam na Pana doktora 2 razy - prywatnie i w szpitalu. jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie wytłumaczy i jest cierpliwy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami