Agnieszka Makówka, internista Łódź

Agnieszka Makówka

Poproś o włączenie kalendarza
9

Adresy

 • 10 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Ocena bardzo dobra dla Pani doktor to zdecydowanie za nisko! To rewelacyjny specjalista i przede wszystkim człowiek. Leczę się już wiele lat u Pani doktor i myślę, że lepiej trafić nie mogłam. Dzięki jej opiece, odpowiedniemu leczeniu i częstym kontrolom, choroba moich nerek już wiele lat utrzymana jest w remisji. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 18 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor Agnieszka Makówka to klasa sama w sobie prawdziwy lekarz z powołaniem

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Toż to grzech! Nie dość, że ładna to jeszcze znakomity specjalista! Najważniejsze, że nie jest (jeszcze) zmanierowana - dla niej pacjent to pacjent... Poważnie myślę o tym aby się przepisać do niej, bo mój lekarz sugeruje mi zbyt częste wizyty tylko w SALVE.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2010

  Ocena: neutralny

  Proszę o informacje w którym szpitalu Pani doktor pracuje? Lub namiary na przychodnię w której przyjmuje. Z góry dziękuję za informacje

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Przede wszystkim należy powiedzieć, że A. Makówka to lekarz, który interesuje się pacjentem, poświęce ma czas, wysyła na badania, dzięki czemu nie działa w "ciemno", należy się zgodzić z predmówcami, iż ma niezwykłą intuicję.

  zgłoś nadużycie
 • 29 września 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Wspanialy lekarz. Bardzo trafne diagnozy super leczenie (w tym nowinkami w medycynie). Podaje swoj prywatny telefon by w kazdej chwili mozna było się doradzić lub umowic. W szczegolnych sytuacjach przyjmienawet na korytarzu.... Widac ze praca to jej pasja a wiedza i intuicja czynia z niej wspaniałego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 22 lutego 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Po już wielokrotnych wizytach w przychodni u Pani doktor, mojego chorego na nerki męża wiem, że nie mógł trafić do lepszego lekarza. Mąż jest, jak każdy mężczyzna bardzo oporny na zalecenia. Jednak Pani doktor swoją postawą, fachowością, ciepłem i zaangażowaniem potrafi "zmusić" swojego pacjenta do stosowania się do zaleceń lekarza co w następstwie przynosi pozytywny efekt, tzn poprawę zdrowia, bądź spowolnienie postępów choroby. Tym samym polecam Panią doktor. Mimo młodego wieku, jest bardzo fachowa i skuteczna.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2009

  Ocena: dobry

  Popieram powyższą opinie. Chciałbym aby tylko tacy lekarze mnie leczyli. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Życzyłbym sobie i wszystkim potrzebującym ,aby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta jak Pani Doktor. (widać że chcę naprawdę pomóc a nie u wszystkich lekarzy jest to normą)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online