Agnieszka Makówka

Internista, Nefrolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz to mało powiedziane. Jestem po przeszczepie nerki który miałem w szpitalu Barlickiego. Na oddziale prowadziła mnie pani doktor a teraz prowadzi mnie w poradni nefrologicznej. Jest wspaniałym lekarzem dla którego zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta jest najważniejsze. Jest miła i sympatyczna ale potrafi być stanowcza i wymagajaca za co Panią doktor bardzo cenię. Pomimo że jest bardzo zapracowana ma czas na wysłuchanie pacjenta i udzielenia wskazówek nie tylko podczas wizyty ale także przez telefon. Chciałem też dodać że nie tylko Pani doktor zasługuje na szczególne uznanie ale cały zespół lekarzy z oddziału Nefrologicznego ( obecnie w nowym szpitalu CKD na Pomorskiej wejście od Czechosłowackiej.

 • bardzo dobry

  Ocena bardzo dobra dla Pani doktor to zdecydowanie za nisko! To rewelacyjny specjalista i przede wszystkim człowiek. Leczę się już wiele lat u Pani doktor i myślę, że lepiej trafić nie mogłam. Dzięki jej opiece, odpowiedniemu leczeniu i częstym kontrolom, choroba moich nerek już wiele lat utrzymana jest w remisji. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Agnieszka Makówka to klasa sama w sobie prawdziwy lekarz z powołaniem

 • bardzo dobry

  Toż to grzech! Nie dość, że ładna to jeszcze znakomity specjalista! Najważniejsze, że nie jest (jeszcze) zmanierowana - dla niej pacjent to pacjent... Poważnie myślę o tym aby się przepisać do niej, bo mój lekarz sugeruje mi zbyt częste wizyty tylko w SALVE.

 • neutralny

  Proszę o informacje w którym szpitalu Pani doktor pracuje? Lub namiary na przychodnię w której przyjmuje. Z góry dziękuję za informacje

 • bardzo dobry

  Przede wszystkim należy powiedzieć, że A. Makówka to lekarz, który interesuje się pacjentem, poświęce ma czas, wysyła na badania, dzięki czemu nie działa w "ciemno", należy się zgodzić z predmówcami, iż ma niezwykłą intuicję.

 • bardzo dobry

  Wspanialy lekarz. Bardzo trafne diagnozy super leczenie (w tym nowinkami w medycynie). Podaje swoj prywatny telefon by w kazdej chwili mozna było się doradzić lub umowic. W szczegolnych sytuacjach przyjmienawet na korytarzu.... Widac ze praca to jej pasja a wiedza i intuicja czynia z niej wspaniałego lekarza.

 • bardzo dobry

  Po już wielokrotnych wizytach w przychodni u Pani doktor, mojego chorego na nerki męża wiem, że nie mógł trafić do lepszego lekarza. Mąż jest, jak każdy mężczyzna bardzo oporny na zalecenia. Jednak Pani doktor swoją postawą, fachowością, ciepłem i zaangażowaniem potrafi "zmusić" swojego pacjenta do stosowania się do zaleceń lekarza co w następstwie przynosi pozytywny efekt, tzn poprawę zdrowia, bądź spowolnienie postępów choroby. Tym samym polecam Panią doktor. Mimo młodego wieku, jest bardzo fachowa i skuteczna.

 • dobry

  Popieram powyższą opinie. Chciałbym aby tylko tacy lekarze mnie leczyli. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo dobry

  Życzyłbym sobie i wszystkim potrzebującym ,aby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta jak Pani Doktor. (widać że chcę naprawdę pomóc a nie u wszystkich lekarzy jest to normą)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Paweł Nykiel - internista, Bogusława Ziętek-Kowalczyk - internista, Jolanta Żeligowska-Garnczarek - internista, Katarzyna Barbara Bratkowska - internista, Sebastian Stefan Słomka - internista, Agata Stępniak - internista, Zdzisława Teresa Ścibór - internista, Wiesław Guziak - internista, Magdalena Balcerak - internista, Wanda Halina Mroczek - internista, Ewa Maria Młodkowska - internista, Jolanta Janina Kasperska-Sobczyk - internista, Beata Marzena Bartnik - internista, Ryszard Tadeusz Brzozowski - internista, Barbara Hoff - internista, Małgorzata Kurzawska - internista, Małgorzata Głowaty - internista, Marek Piotr Pogorzelec - internista, Stanisław Janusz Ciechowicz - internista, Agnieszka Rutkowska - internista
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Jerzy Krzysztof Wranicz

kardiolog,  internista

Umów się