Psychiatra lek.

Agnieszka Jankiewicz

28

Adresy

 • Wybierz termin wizyty:

  Specjalistyczny gabinet psychiatryczny

  Wrocław, Południowa 4/4

  7177380 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lekarz, specjalista psychiatra Agnieszka Jankiewicz

  - starszy asystent oddziału ogólopsychiatrycznego w Lubiążu (2001-2011)
  - lekarz psychiatra Poradni Zdrowia Psychicznego, ul.Podwale 13, Wrocław

  Jeśli odczuwasz następujące dolegliwości powinieneś skorzystać z konsultacji psychiatrycznej:
  -zaburzenia pamięci,
  -smutek, przygnębienie (w stopniu wyraźnie nieprawidłowym dla danej osoby),
  -utrata energii, wzrost męczliwości,
  -zmniejszona zdolność do podejmowania decyzji, niezdecydowanie,
  -zmniejszona aktywność, spowolnienie,
  -zaburzenia snu (wzrost lub spadek senności),
  -myśli samobójcze,
  -stały niepokój wewnętrzny,
  -uporczywe bóle lub zmęczenie (nie spowodowane chorobami somatycznymi),
  -wzmożona drażliwość, nerwowość, wybuchowość,
  -nadmierna nieśmiałość (czerwienienie się, drżenie) w sytuacjach oceny przez innych ludzi,
  -napadowe – kołatanie serca, poty, drżenie, duszności, dławienie się (poczucie "guli w gardle"), ból w klatce piersiowej (wykluczona przyczyna sercowa), nudności, zawroty głowy, uderzenia gorąca, zimne dreszcze, napięcie, ból mięśni,
  -natrętne myśli lub czynności,
  -dolegliwości somatyczne nie mające potwierdzenia somatycznego.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • 6 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Szczerze polecam Panią Agnieszkę.Na pierwsza wizytę jechałam pełna obaw co do "zderzenia"z lekarzem z taką specjalizacją,jednak nie wyobrażam sobie w tej chwili,że miałabym trafić na innego lekarza.Pani Agnieszka jest osobą bardzo ludzką,świetnie wczuwa się w problemy pacjenta,w rzetelny sposób wytłumaczyła mi przyczyny choroby(napady lęku związane z tłumieniem negatywnych emocji) i sposób w jaki z nimi walczyć.Lek dobrany na pierwszej wizycie był strzałem w dziesiątkę.Leki + półroczna psychoterapia przyniosły zadowalające efekty.Jakiś czas temu odstawiłyśmy leki i nie zapeszając jest naprawdę dobrze:) .Dziękuję Pani Agnieszko. Agnieszka A.

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Do pani doktor Jankiewicz trafiłam po 10 latach bezskutecznego leczenia moich dolegliwości w różnych szpitalach na terenie całej Polski. Mnóstwo lekarzy stawiało mi zupełnie błędne diagnozy w stosunku do tego jak się czułam i co przeżywałam. Z roku na rok było coraz gorzej , zażywałam coraz więcej leków, które nie poprawiały mojego stanu fizycznego i psychicznego. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje i żyłam w zupełnej matni. Do Panie doktor Jankiewicz trafiłam w najbardziej krytycznym momencie mojego życia, objawy somatyczne doprowadziły do tego, że nie chciało mi się już żyć.Pacjentką Pani Agnieszki jestem od stycznia 2014 roku i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Już dosłownie po pierwszej wizycie Pani doktor stwierdziła, że choruję na nerwicę lękową ( a nie na rzekomo zdiagnozowaną chorobę Meniera). Podczas pierwszej wizyty pani doktor dobrała mi bardzo dobry zestaw leków, które w ciągu miesiąca postawiły mnie na nogi. Teraz chce mi się żyć, uśmiechać się i wreszcie myśleć o pracy (zaczęłam szyć na maszynie). Pani doktor jest bardzo miła, dostępna i ma empatyczne podejście do pacjęnta .Z czystym sumieniem polecam panią doktor i dziękuje.

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Do pani doktor Jankiewicz trafiłam po kilku nie udanych wizytach u innych lekarzy psychiatrów.Jestem jej pacjentką od 4 miesięcy i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona.Kiedy do niej trafiłam byłam w bardzo złym stanie psychicznym.Moje życie wydawało mi się jednym pasmem niepowodzeń,a każda nawet najmniejsza rzecz wyprowadzała z równowagi.Nie mogłam spać i prawie nic nie jadłam.Diagnoza depresja.Już na pierwszej wizycie pani doktor dobrała mi dobry zestaw leków co jak się już przekonałam nie jest takie proste.Teraz po upływie paru miesięcy czuje się naprawdę dobrze i nie wiem co by się ze mną stało gdybym nie trafiła do pani Agnieszki.Z czystym sumieniem polecam panią doktor i dziękuje.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Panią Jankiewicz, chociaż ta specjalizacja budzi we mnie mieszane uczucia. Jednak, kiedy przyszła pora na mnie miałem to szczęście, że trafiłem właśnie do Jej gabinetu. Profesjonalne podejście, w miarę szybki dobór właściwych leków i znaczna poprawa w krótkim czasie. Jeśli nadal mam depresję, to chciałbym aby wszyscy ją taką mieli, ponieważ świat byłby lepszy. I co najważniejsze. Po 30 latach rzuciłem palenie. Nie wiem, czy to zasługa tego lekarza, ale mam silne przekonanie, że Jej leczenie przyczyniło się do zmiany mojego sposobu myślenia i pozytywnego nastawienia do wielu spraw.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Według mnie, żeby leczenie zakończyło się powodzeniem, potrzebna jest wola obu stron. Zaufanie do lekarza, stosowanie się do jego zaleceń, regularne branie leków. Jeśli pacjent nie będzie współpracować, sam lekarz nie zdziała cudów, w przypadku takich dolegliwości należy ufać i słuchać lekarza. Jeśli zaleca hospitalizację, to wie co mówi i bierze za to pełną odpowiedzialność. Odmowa leczenia, jeśli w ogóle miała miejsce, z całą pewnością była sygnałem, aby się otrząsnąć i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy naprawdę, chcemy wyzdrowieć i zacząć współpracować. Uważam, że Pani Agnieszka jest godna zaufania, nie tylko dobiera i wypisuje leki, ale także rozmawia z pacjentem przy każdej wizycie. Jestem bardzo zadowolona i z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Do Doktor Jankiewicz trafiłam za 3 podejściem, 1 prywatnie - dobry wywiad, ale lekarz dobrał mi leki sprzeczne z moimi potrzebami, 2 NFZ - Neuromed - dr Magdalena Koterwa-Kniaź, szkoda mi czasu na komentowanie podejścia tej Pani. Jeśli chodzi o dr Jankiewicz - bardzo dokładny wywiad, choć w wyniku małego zamieszania nieco skrócony. Lek dobrany zgodnie z moimi potrzebami - aktywizujący, nie tzw. 'zamulacz' (zaburzenia lękowo-depresyjne, kłopoty z pamięcią). Doktor odpowiada rzetelnie i konkretnie na każde pytanie, rozwiewa każdą wątpliwość. Cena bardzo przystępna. Polecam i dziękuje :)

  zgłoś nadużycie
 • 11 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Szczerze polecam Panią Doktor, wcześniej szukałam pomocy u innych specjalistów, dopiero wizyty u Pani Jankiewicz wyprowadziły mnie "na prostą". Leki pomogły, zalecana psychoterapia (mimo moich początkowych obaw) też. Wróciłam do normalnego życia. Zniknęły lęki i pozbyłam się nerwicy. To była długa droga ale było warto!

  zgłoś nadużycie
 • 20 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, dokładny wywiad i staranny dobór leku. Oprócz tego ludzkie podejście do problemu, Pani doktor naprawdę pragnie pomóc pacjentowi.

  zgłoś nadużycie
 • 13 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor jest najlepszym lekarzem, jakiego w moim krótkim życiu poznałam. Jest osobą bardzo empatyczną, posiada ogromną intuicję jeżeli chodzi o możliwości terapii. Pani Agnieszka pomogła mi (i pomaga nadal) w najtrudniejszym dla mnie etapie życia (utrata dziecka, nieuleczalna choroba mąż). Z dużą cierpliwością dobierała mi właściwe leki (ze względu na złą tolerancję większości). Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi właśnie wychodzę na prostą. Pani doktor jest człowiekiem o wielkim sercu i ogromnej życzliwości dla pacjentów. W trakcie terapii możliwy jest z nią kontakt telefoniczny (wielokrotnie z tej możliwości korzystałam, ani razu nie zostawiła mnie bez pomocy). W kwestii niezwiązanej ściśle z terapią, choroby mojego męża, Pani doktor z własnej inicjatywy zaproponowała nam pomoc swojego kolegi, lekarza, który również okazał się bardzo kompetentnym człowiekiem i uratował zdrowie mojemu mężowi. Pani Agnieszka bardzo angażuje się w proces leczenia, jest bardzo kompetentnym i życzliwym lekarzem. Zanim trafiłam do Pani Agnieszki próbowałam się bezskutecznie leczyć u innych oschłych, milczących psychiatrów, jednak już po pierwszej wizycie u niej zobaczyłam promyk nadziei na wyrwanie się z koszmaru choroby. I udało się! Bardzo gorąco polecam dr Jankiewicz wszystkim pacjentom poszukującym świetnego specjalisty w swojej dziedzinie, a Pani dr dziękuję za opiekę i wsparcie w trudnych, krytycznych momentach.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Mówiąc szczerze na początku nie bardzo wierzyłem, że znajdę skuteczną pomoc u jakiegokolwiek psychiatry, ponieważ upatrywałem źródła swoich problemów w przyczynach somatycznych. Tymczasem już podczas pierwszej wizyty zostałem "oświecony" - Pani doktor jasno i konkretnie wytłumaczyła mi mechanizmy i procesy, które we mnie zachodziły, a o których nie miałem pojęcia; postawiła trafną diagnozę i przepisała odpowiednie leki. Już po miesiącu była duża poprawa, a obecnie jest nieporównywalnie lepiej i powoli myślimy o zmierzamy ku odstawieniu leków. Dziękuję Pani Doktor i z czystym sumieniem wszystkim polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia