Lekarz, specjalista psychiatra Agnieszka Jankiewicz - starszy asystent oddziału ogólopsychiatrycznego w Lubiążu (2001-2011) - lekarz psychiatra Poradni Zdrowia Psychicznego, ul.Podwale 13, Wrocław... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Pierwsza wizyta 150 zł
Pierwsza wizyt
Pierwsza wizyt 150 zł
Kontrola 100 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz, specjalista psychiatra Agnieszka Jankiewicz

- starszy asystent oddziału ogólopsychiatrycznego w Lubiążu (2001-2011)
- lekarz psychiatra Poradni Zdrowia Psychicznego, ul.Podwale 13, Wrocław

Jeśli odczuwasz następujące dolegliwości powinieneś skorzystać z konsultacji psychiatrycznej:
-zaburzenia pamięci,
-smutek, przygnębienie (w stopniu wyraźnie nieprawidłowym dla danej osoby),
-utrata energii, wzrost męczliwości,
-zmniejszona zdolność do podejmowania decyzji, niezdecydowanie,
-zmniejszona aktywność, spowolnienie,
-zaburzenia snu (wzrost lub spadek senności),
-myśli samobójcze,
-stały niepokój wewnętrzny,
-uporczywe bóle lub zmęczenie (nie spowodowane chorobami somatycznymi),
-wzmożona drażliwość, nerwowość, wybuchowość,
-nadmierna nieśmiałość (czerwienienie się, drżenie) w sytuacjach oceny przez innych ludzi,
-napadowe – kołatanie serca, poty, drżenie, duszności, dławienie się (poczucie "guli w gardle"), ból w klatce piersiowej (wykluczona przyczyna sercowa), nudności, zawroty głowy, uderzenia gorąca, zimne dreszcze, napięcie, ból mięśni,
-natrętne myśli lub czynności,
-dolegliwości somatyczne nie mające potwierdzenia somatycznego.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Kiedyś chodziłam do Pani Agnieszki,ale niestety jakos sie dio niej nie przekanałam...Z każdą wizytą czułam sie coraz bardziej chora...nie potrafiłam sie otworzyc,ale pomimo tego...dziekuje jej za zrozumienie.

 • bardzo dobry

  Do Pani Agnieszki trafiłam w bardzo złym stanie. Na pierwszej wizycie nie mogłam nawet spokojnie opowiedzieć co mi jest, bo zalewałam się łzami, których za nic nie mogłam powstrzymać. Pani Agnieszka zazwyczaj nie przyjmuje w weekendy, ale mnie przyjęła, długo ze mną rozmawiała, dokładnie omawiała każdy mój problem i analizowała sytuację. Lek, który dobrała mi za pierwszym razem okazał się strzałem w dziesiątkę, poprawę odczułam na prawdę szybko, co przełożyło się na moje życie- zdecydowaną poprawę jego jakości. Aktualnie testuję drugi lek, ponieważ tak już bywa, że z biegiem czasu zmieniają się też problemy, (w międzyczasie dostałam rewelacyjną pracę w innym mieście i 3 miesiące nie byłam na kontroli, biorąc tylko leki) ale wierzę, że ten również mi pomoże. Wyprowadziłam się z Wrocławia, ale na wizyty do Pani Agnieszki będę dojeżdżać tak długo, jak długo będzie potrzeba. Jestem niesamowicie wdzięczna za troskę i cierpliwość do mnie, bo ten nagły brak postępów w leczeniu prawdopodobnie był wywołany brakiem mojego regularnego pojawiania się w gabinecie na konsultacjach. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa (widziałam, że taka obawa pojawia się bardzo często wśród osób, które zastanawiają się nad podjęciem leczenia): Pani Agnieszka nie jest nastawiona tylko na zysk. Jeśli ma obawę, że lek może się nie przyjąć, to woli podarować tygodniową dawkę leków (wystarczającą do sprawdzenia reakcji), niż kazać kupić całe opakowanie za kilkadziesiąt złotych. Kiedy ma taką możliwość - odbiera telefon, na smsy odpisuje zawsze. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że trafiłam akurat na nią, bo dzięki niej zaczęłam wierzyć, że któregoś dnia dystymia będzie tylko wspomnieniem.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Panią Agnieszkę.Na pierwsza wizytę jechałam pełna obaw co do "zderzenia"z lekarzem z taką specjalizacją,jednak nie wyobrażam sobie w tej chwili,że miałabym trafić na innego lekarza.Pani Agnieszka jest osobą bardzo ludzką,świetnie wczuwa się w problemy pacjenta,w rzetelny sposób wytłumaczyła mi przyczyny choroby(napady lęku związane z tłumieniem negatywnych emocji) i sposób w jaki z nimi walczyć.Lek dobrany na pierwszej wizycie był strzałem w dziesiątkę.Leki + półroczna psychoterapia przyniosły zadowalające efekty.Jakiś czas temu odstawiłyśmy leki i nie zapeszając jest naprawdę dobrze:) .Dziękuję Pani Agnieszko. Agnieszka A.

 • bardzo dobry

  Do pani doktor Jankiewicz trafiłam po 10 latach bezskutecznego leczenia moich dolegliwości w różnych szpitalach na terenie całej Polski. Mnóstwo lekarzy stawiało mi zupełnie błędne diagnozy w stosunku do tego jak się czułam i co przeżywałam. Z roku na rok było coraz gorzej , zażywałam coraz więcej leków, które nie poprawiały mojego stanu fizycznego i psychicznego. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje i żyłam w zupełnej matni. Do Panie doktor Jankiewicz trafiłam w najbardziej krytycznym momencie mojego życia, objawy somatyczne doprowadziły do tego, że nie chciało mi się już żyć.Pacjentką Pani Agnieszki jestem od stycznia 2014 roku i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Już dosłownie po pierwszej wizycie Pani doktor stwierdziła, że choruję na nerwicę lękową ( a nie na rzekomo zdiagnozowaną chorobę Meniera). Podczas pierwszej wizyty pani doktor dobrała mi bardzo dobry zestaw leków, które w ciągu miesiąca postawiły mnie na nogi. Teraz chce mi się żyć, uśmiechać się i wreszcie myśleć o pracy (zaczęłam szyć na maszynie). Pani doktor jest bardzo miła, dostępna i ma empatyczne podejście do pacjęnta .Z czystym sumieniem polecam panią doktor i dziękuje.

 • bardzo dobry

  Do pani doktor Jankiewicz trafiłam po kilku nie udanych wizytach u innych lekarzy psychiatrów.Jestem jej pacjentką od 4 miesięcy i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona.Kiedy do niej trafiłam byłam w bardzo złym stanie psychicznym.Moje życie wydawało mi się jednym pasmem niepowodzeń,a każda nawet najmniejsza rzecz wyprowadzała z równowagi.Nie mogłam spać i prawie nic nie jadłam.Diagnoza depresja.Już na pierwszej wizycie pani doktor dobrała mi dobry zestaw leków co jak się już przekonałam nie jest takie proste.Teraz po upływie paru miesięcy czuje się naprawdę dobrze i nie wiem co by się ze mną stało gdybym nie trafiła do pani Agnieszki.Z czystym sumieniem polecam panią doktor i dziękuje.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Jankiewicz, chociaż ta specjalizacja budzi we mnie mieszane uczucia. Jednak, kiedy przyszła pora na mnie miałem to szczęście, że trafiłem właśnie do Jej gabinetu. Profesjonalne podejście, w miarę szybki dobór właściwych leków i znaczna poprawa w krótkim czasie. Jeśli nadal mam depresję, to chciałbym aby wszyscy ją taką mieli, ponieważ świat byłby lepszy. I co najważniejsze. Po 30 latach rzuciłem palenie. Nie wiem, czy to zasługa tego lekarza, ale mam silne przekonanie, że Jej leczenie przyczyniło się do zmiany mojego sposobu myślenia i pozytywnego nastawienia do wielu spraw.

 • bardzo dobry

  Według mnie, żeby leczenie zakończyło się powodzeniem, potrzebna jest wola obu stron. Zaufanie do lekarza, stosowanie się do jego zaleceń, regularne branie leków. Jeśli pacjent nie będzie współpracować, sam lekarz nie zdziała cudów, w przypadku takich dolegliwości należy ufać i słuchać lekarza. Jeśli zaleca hospitalizację, to wie co mówi i bierze za to pełną odpowiedzialność. Odmowa leczenia, jeśli w ogóle miała miejsce, z całą pewnością była sygnałem, aby się otrząsnąć i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy naprawdę, chcemy wyzdrowieć i zacząć współpracować. Uważam, że Pani Agnieszka jest godna zaufania, nie tylko dobiera i wypisuje leki, ale także rozmawia z pacjentem przy każdej wizycie. Jestem bardzo zadowolona i z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Do Doktor Jankiewicz trafiłam za 3 podejściem, 1 prywatnie - dobry wywiad, ale lekarz dobrał mi leki sprzeczne z moimi potrzebami, 2 NFZ - Neuromed - dr Magdalena Koterwa-Kniaź, szkoda mi czasu na komentowanie podejścia tej Pani. Jeśli chodzi o dr Jankiewicz - bardzo dokładny wywiad, choć w wyniku małego zamieszania nieco skrócony. Lek dobrany zgodnie z moimi potrzebami - aktywizujący, nie tzw. 'zamulacz' (zaburzenia lękowo-depresyjne, kłopoty z pamięcią). Doktor odpowiada rzetelnie i konkretnie na każde pytanie, rozwiewa każdą wątpliwość. Cena bardzo przystępna. Polecam i dziękuje :)

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Panią Doktor, wcześniej szukałam pomocy u innych specjalistów, dopiero wizyty u Pani Jankiewicz wyprowadziły mnie "na prostą". Leki pomogły, zalecana psychoterapia (mimo moich początkowych obaw) też. Wróciłam do normalnego życia. Zniknęły lęki i pozbyłam się nerwicy. To była długa droga ale było warto!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, dokładny wywiad i staranny dobór leku. Oprócz tego ludzkie podejście do problemu, Pani doktor naprawdę pragnie pomóc pacjentowi.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę