Agnieszka Czajkowska

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Chcę podziękować za mojego synka. Pani Doktor leczy mnie od kilku lat, razem przeszlyśmy problemy z hormonami, razem pomogła mi zaplanowac ciążę i ją prowadziła. Nie Było łatwo- miałam częste krwawienia, zagrożenie wcześniejszym porodem, szpital. Na oddziale mimo fachowej opieki fajnie bylo Ją spotkać - zawsze dodała otuchy. I teraz na świeta cieszyliśmy się gaworzeniem naszego Małego. Jeszcze raz Dziękuję.JP

 • bardzo dobry

  Polecam serdecznie Panią doktor. Prowadzi mnie od 15 roku życia (minęło sporo czasu), kiedy zaczęły się problemy z bolesnymi miesiączkami, teraz nie wiem co to ból, a potrafiłam być co miesiąc w szpitalu po zastrzyki przeciwbólowe, czy też z powodu zemdleń z bólu. Pani doktor wyprowadziła mnie z tego bardzo skutecznie za co jestem jej wdzięczna do końca życia. Poza tym jak dla mnie to porządny i fachowy specjalista, zawsze mi pomogła, wsparła, i poradziła. Zawsze uśmiechnięta i miła. Kiedy nie odbiera telefonu, po jakimś czasie oddzwania na swój koszt. Genialna kobieta. Delikatna i kompetentna. Oby więcej takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Je jestem stałą pacjentką dr Czajkowskiej. Cenię ja za: 1. czas i uwagę - nigdy mi tego nie zabrakło, 2. wiedzę i umiejętność przekazania tej wiedzy mnie - laikowi, zawsze szczegółowo odpowiada na durne nawet pytania. 3. takt i delikatność w czasie badań, 4. szanowanie światopoglądu pacjenta, nawet jeśli ona ma inne zdanie, 5. wygodny kontakt telefoniczny - np. wyniki badań przez telefon jeśli nie dzieje się nic niepokojącego. Nie muszę biegać do przychodni. Polecam.

 • bardzo dobry

  serdecznie polecam PANI DR.,MĄDRA ,MIŁA,RZECZOWA a przede wszystkim LUDZKA badanie odbywa sie bez stresu,wstydu,pospiechu fachowa opieka i porada serdecznie polecam

 • bardzo dobry

  Pani dr Czajkowska to wspaniały człowiek i lekarz. Jestem w 27 tygodniu ciąży i od dawna jestem jej pacjentką. Bardzo mi pomogła również psychicznie, gdy ciąża była zagrożona. Zawsze mogłam do niej zadzwonić i w każdej chwili przyjechać. Mój mąż, który ze mną chodzi na wizyty też jest nią zachwycony. Zawsze uśmiechnięta, wyrozumiała i cierpliwa. Tutaj w okolicy nie ma lepszego lekarza. Do tego bardzo niska cena wizyty. Nie tylko pieniądze się dla Pani dr liczą ale wdzięczny pacjent. Mimo to, że to jeszcze nie koniec ciąży, złego słowa o Pani dr nie pozwolę powiedzieć, wiadomo jest tylko człowiekiem, ma dużo pacjentek, własną rodzinę a nigdy nie odmawia pomocy i dobrego słowa. Dziękuję Pani dr i polecam:)

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Agnieszkę . Jest moim pierwszym lekarzem ginekologiem, spotkałyśmy się w przychodni ponad 10 lat temu i z przerwą na moje studia cały czas jestem pod Jej opieką. Zaplanowałyśmy moją ciążę i na szczęście przez cały czas mogłam z zaufaniem chodzić na wizyty.Teraz mam dobrze dobraną antykoncepcję, z przyjemnością przychodzę tylko na wizyty kontrolne. Cenię spokój i uprzejmość Pani Doktor to jest " dodatek " do jej umiejętności, ale bardzo cenny.

 • bardzo dobry

  Pani doktor wykryła u mnie na badaniu guza.Nie chciałam iść do szpitala ale mnie szybko umówiła .Tam potwierdzili i jestem już po operacji. To był prawie rak.Jeżdżę do lekarza onkologa na szczęście tylko na kontrole. Bardzo dziękuję Pani doktor za szybkie leczenie.

 • bardzo dobry

  do pani dr Czajkowskiej trafiłam przypadkiem i bardzo się cieszę ze znalazłam takiego swietnego specjaliste.traktuje pacjenta jak człowieka,bez pośpiechu i ze zrozumieniem.zawsze znajdzie czas zeby przyjąc kobietę z problemem.polecam z czystym sumieniem.w okolicy nie znajdziecie lepszego ginekologa:) i to nieprawda ze najlepszymi ginami są faceci-wcześniej moim gineologiem był mężczyzna(dr W. w matopacie)-nie polecam-pośpiech i totalne lekcewazenie problemów pacjentki.Natomiast dr Czajkowska ma u mnie 6+ (i zeby nikt nie pomyslał ze ja moze z rodziny.. bynajmniej ale tylko lekarskiej) Pania Doktor pozdrawiam serdecznie i dziekuje za opiekę


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  A ja osobiście jestem zadowolona z Pani doktor Czajkowskiej.Prowadzi moją ciążę i myślę że jest można polecić Ją innym kobietą.Racja każdemu się zdarza popełniać błędy w końcu jesteśmy tylko ludźmi.

 • bardzo dobry

  super ginekolog :))

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Leszek Rotuski - ginekolog, Marek Wolski - ginekolog