dr n. med.

Agnieszka Borkowska-Kuczkowska

Okulista

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką ŚL.Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 1998r. Specjalizowałam się w katedrze i klinice okulistyki w Sosnowcu, pod okiem Prof. Wandy Romaniuk i ... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką ŚL.Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 1998r. Specjalizowałam się w katedrze i klinice okulistyki w Sosnowcu, pod okiem Prof. Wandy Romaniuk i Dr n. med. Ewy Nity. Egzamin specjalizacyjny zdałam najlepiej w Polsce. Obecnie pracuję w Poradni Okulistycznej PROMED, której jestem współwłaścicielką. Moja praca sprawia mi ogromna satysfakcję.W październiku 2014r uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Tematem mojej pracy badawczej była diagnostyka jaskry.

Specjalizacje

 • Okulistyka
 • Okulistyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Niestety miałem "przygody z oczami" i byłem u większości lekarzy w Częstochowie. Po wizycie u pani doktor, jestem bardzo zadowolony z tego powodu, że pani umie słuchać problemy które niepokoją pacjenta. Pani ma bardzo dobry sprzęt diagnostyczny z pomocą którego można jakościowo zdiagnozować. Pani Doktor dokładnie wszystko tłumaczy i odpowiada na zadawane pytania - wysoki proofesjonalizm . Oczywiście dziękuję za wizytę . Mam nadzieję że pani będzie dalej pomagać ludziom, bo rzeczywisty doktor ma podejście z czystym sercem chętny pomóc ludziom. Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dokładna, miła, sympatyczna i ciepła Pani doktor. Podejście do dzieci rewelacyjne i do tego bardzo cierpliwa. Moje dzieci z wizyty zadowolone. Goraco polecam :-)

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest przesympatyczną osobą, posiada profesjonalny sprzęt i jest bardzo dokładna! Polecam!

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, świetnie wyposażony gabinet i przemiły, kompetentny lekarz. Czego można chcieć więcej?!! EBŁ

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Pelen profesjonalizm, Pani dr kompetentna i wrażliwa na potrzeby klienta. Dodatkowo chciałabym pochwalić pracę pań z rejestracji.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo mila, kompetentna i cierpliwa z super podejściem do najmłodszych pacjentow. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 17 sierpnia 2015)

  Dziękuję

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra, cierpliwa Pani Doktor. Miła obsługa, moja 6-letnia córcia jest zachwycona. Polecam wszystkim!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 17 sierpnia 2015)

  Dziękuje

 • bardzo dobry

  Świetny kontakt z pacjentem. Osoba bardzo cierpliwa i wyrozumiała, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 4 sierpnia 2015)

  Zawsze gdy badam moich pacjentów i tych najmniejszych i dorosłych staram się Ich zrozumieć i poczuć to z Ich punktu widzenia. Same badania lekarskie oraz diagnoza są związane z określonym stresem dla każdego człowieka oraz rodziny( rodziców). Dlatego próbuję swoją postawą minimalizować negatywne wrażenia procesu diagnostycznego.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła bardzo dobrze,pani doktor ma świetne podejście do małych dzieci, dokładnie wszystko tłumaczy, polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, profesjonalnym i oddanym pacjentom. Jest także życzliwym i serdecznym człowiekiem. Zawsze polecam ją mojej rodzinie i znajomym.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 26 czerwca 2015)

  Bardzo dziękuje. Taka opinia o mnie to piękna nagroda za moją pracę.