dr n. med.

Agnieszka Borkowska-Kuczkowska

Okulista

Jestem absolwentką ŚL.Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 1998r. Specjalizowałam się w katedrze i klinice okulistyki w Sosnowcu, pod okiem Prof. Wandy Romaniuk i Dr n. med. Ewy Nity.... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 130 zł
OCT plamki 100 zł
Keratografia 50 zł
Pole widzenia 50 zł
OCT jaskrowe 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką ŚL.Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 1998r. Specjalizowałam się w katedrze i klinice okulistyki w Sosnowcu, pod okiem Prof. Wandy Romaniuk i Dr n. med. Ewy Nity. Egzamin specjalizacyjny zdałam najlepiej w Polsce. Obecnie pracuję w Poradni Okulistycznej PROMED, której jestem współwłaścicielką. Moja praca sprawia mi ogromna satysfakcję.W październiku 2014r uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Tematem mojej pracy badawczej była diagnostyka jaskry.

Specjalizacje

 • Okulistyka
 • Okulistyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Konkretny, fachowy, miły lekarz. Dokładnie bada. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 3 marca 2015)

  Dziękuje

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to znakomity specjelista z dużym doświadczeniem a dodatkowo przemiła osoba. Wizyta przebiega w miłej atmosferze a dodatkowo Pani Doktor dokładnie wszystko tłumaczy i odpowiada na zadawane pytania.Bardzo polecam Panią doktor.

 • bardzo dobry

  Pani dr Agnieszka jest profesjonalistką w tym co robi,wszystko dokładnie ,bez pośpiechu,a przy tym jest bardzo miła i uśmiechnięta.Szczerze polecam

 • bardzo dobry

  Borykałem się długo z chorobą, byłem u większości "znanych i cenionych" okulistów łącznie z krajowym koordynatorem okulistyki i dopiero Pani Doktor zdiagnozowała przyczynę i wdrożyła prawidłowe leczenie. Oprócz ogromnej wiedzy wykazała się dużym zaangażowaniem i chęcią szczerej pomocy. Od tego momentu polecam znajomym i rodzinie i nikt jeszcze nie miał zastrzeżeń. Częstochowa może być dumna z takiego lekarza.

 • neutralny

  Dobry sprzęt ale wizyta niczym nie różniła się od wizyty w publicznym zakładzie. Tylko cena porażająca: dwójka dzieci, łącznie 16 min. i o 200zł lżejszy portfel.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Pełen profesjonalizm oraz fantastyczne podejście jako człowieka. Polecam wszystkim wizytę u pani Agnieszki:-)

 • bardzo dobry

  Polecam. Pani Doktor jest przemiłą osobą, ma podejście do dzieci a do tego jest profesjonalistką. Takich lekarzy chciałabym żeby było więcej.

 • bardzo dobry

  wysoki profesjonalizm i wiedza medyczna merytoryczne życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość w wyjaśnianiu problemu medycznego

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, ogromna wiedza to cechy które czynią Panią Doktor godna polecenia. Aparatura diagnostyczna na miarę XXI wieku.

 • bardzo dobry

  Pani Agnieszka jest świetnym lekarzem - kompetentnym, profesjonalnym i posiadającym szeroką wiedzę. Bardzo pomogła mojej córce, przy której inni okuliści rozłożyli ręce. Wreszcie pojawił się w Częstochowie prawdziwy lekarz z powołania. Polecam tego lekarza w 100 %.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę