Okulista lek.

Agnieszka Borkowska-Kuczkowska

13

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem absolwentką ŚL.Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 1998r. Specjalizowałam się w katedrze i klinice okulistyki w Sosnowcu, pod okiem Prof. Wandy Romaniuk i Dr n. med. Ewy Nity. Egzamin specjalizacyjny zdałam najlepiej w Polsce. Obecnie pracuję w Poradni Okulistycznej PROMED, której jestem współwłaścicielką. Moja praca sprawia mi ogromna satysfakcję.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka
 • Okulistyka
 • 8 września 2014

  Ocena: Neutralny

  Dobry sprzęt ale wizyta niczym nie różniła się od wizyty w publicznym zakładzie. Tylko cena porażająca: dwójka dzieci, łącznie 16 min. i o 200zł lżejszy portfel.

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Pełen profesjonalizm oraz fantastyczne podejście jako człowieka. Polecam wszystkim wizytę u pani Agnieszki:-)

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Pani Doktor jest przemiłą osobą, ma podejście do dzieci a do tego jest profesjonalistką. Takich lekarzy chciałabym żeby było więcej.

  zgłoś nadużycie
 • 16 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  wysoki profesjonalizm i wiedza medyczna merytoryczne życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość w wyjaśnianiu problemu medycznego

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, ogromna wiedza to cechy które czynią Panią Doktor godna polecenia. Aparatura diagnostyczna na miarę XXI wieku.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Agnieszka jest świetnym lekarzem - kompetentnym, profesjonalnym i posiadającym szeroką wiedzę. Bardzo pomogła mojej córce, przy której inni okuliści rozłożyli ręce. Wreszcie pojawił się w Częstochowie prawdziwy lekarz z powołania. Polecam tego lekarza w 100 %.

  zgłoś nadużycie
 • 24 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Kompetencja, proofesjonalizm, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Tylko życzyć sobie więcej takich lekarzy w tym kraju. Pani doktor to również niezwykle uprzejma i rozumiejąca pacjenta osoba.Nie miałam tak częstego wrażenia będąc u innych lekarzy że jestem kolejnym nazwiskiem na liście.Nigdy nie byłam tak zadowolona wychodząc z gabinetu lekarskiego.Dla mnie najlepszy okulista w tym mieście.Szczerze polecam

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Od kilku lat miałem bóle oczu, byłem na niejednej konsultacji. Zrobili mi niby pełne badania i leczyli na różne rzeczy i nic. Strach pomyśleć, ale ja już zacząłem się przyzwyczajać do tego, że mnie boli i już. Trafiłem do pani doktor Borkowskiej, aby tylko zmienić okulary bo już słabo widziałem. Podczas badania od razu zwróciła uwagę na mój problem - okazało się, że miałem zapalenie brzegów powiek. Tylu specjalistów, tyle badań wcześniej... szkoda gadać. Lekarz z prawdziwego zdarzenia - szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Pani doktor to lekarz z powołaniem, leczę się u niej już od kilku lat i jestem niezmiennie zadowolona. Zawsze mam dobrze dobrane szkła. Pani doktor w dodatku jest po prostu przemiłą osobą. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 22 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Od kiedy trafiłam do tej lekarki skończyły się moje problemy z oczami. 2 tyg. leczenia i znów mogę się cieszyć komfortowym widzeniem. Przemiły człowiek

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja