dr n. med.

Agnieszka Borkowska-Kuczkowska

Okulista

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką ŚL.Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 1998r. Specjalizowałam się w katedrze i klinice okulistyki w Sosnowcu, pod okiem Prof. Wandy Romaniuk i Dr n. med. Ewy Nity.... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 130 zł
OCT plamki 100 zł
Keratografia 50 zł
Pole widzenia 50 zł
OCT jaskrowe 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką ŚL.Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 1998r. Specjalizowałam się w katedrze i klinice okulistyki w Sosnowcu, pod okiem Prof. Wandy Romaniuk i Dr n. med. Ewy Nity. Egzamin specjalizacyjny zdałam najlepiej w Polsce. Obecnie pracuję w Poradni Okulistycznej PROMED, której jestem współwłaścicielką. Moja praca sprawia mi ogromna satysfakcję.W październiku 2014r uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Tematem mojej pracy badawczej była diagnostyka jaskry.

Specjalizacje

 • Okulistyka
 • Okulistyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Witam. Chciałbym napisać historię związaną z wizytą do pani okulista. Jednego dnia w pracę (Wewnętrzne remonty) trafił w oko rozpuszczony kwas ( HCl). W oku piekło, ale wymywałem dużą ilością wody. Potem zdecydowałem pójść do okulista. Na stronie internetowej znalazłem, że nie daleko ode mnie znajduje się promed-optyk. Wszedłem i opowiadałem moje historię, że trzeba zobaczyć czy wszystko w porządku z okiem, bo tamtym czasem bardzo piekło i powiedziałem że nie mam z sobą pieniądze, ale potem oddam nawet powiedziałem że mogę zostawić legitymację studencką. Mam ukraińskie ubezpieczenie, mam nadzieję że wszystko wypłacą. Ale pani okulista nawet nie obejrzała oko i powiedziała żeby szedłem do szpitalu (na parkiytce), od tego co usłyszałem byłem bardzo zdziwiony, bo lekarz powinien chociażby okazać pierwszą pomoc medyczną, a czas płynął i nie wiedziałem co będzie z okiem . Nie zważając na to że w pokoju było bardzo dużo dyplomów jakoś było bardzo smutno że nikt nie może mi pomóc. Ale dzięki państwu które byli na wizycie, pomogli mi szybko dojechać do szpitalu i dali pieniądze żeby opłacić „polską medycynę”. Dalej to już inna historia. Powiem że niestety w Polsce droga medycyna ( taka „Unia europejska” ) i nawet lekarzy przyjmują bez chęci. Chęć pojawia się wtedy, kiedy masz pieniądze. Taki system w medycynie, niestety pieniądze na pierwszym miejscu, a człowieczeństwo w końcu... Na razie mam zapalenie spojówek, ale mam nadzieję to przejdzie, a przygoda zostanie w pamięci. Pozdrawiam student z Ukrainy Bulhakov M.V.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 21 września 2015)

  Witam Panie Bulhakov. Niezmiernie mi przykro, że nie pomogłam Panu w potrzebie. Niestety moje rejestratorki nie przekazały mi dokładnie co się Panu stało a ja tego dnia też byłam zwyczajnie zmęczona. Jeśli zechce Pan to zapraszam serdecznie na kontrolę.Może uda mi się choć trochę poprawić Pana opinię o medycynie w naszym kraju.Pozdrawiam A. Borkowska

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest przesympatyczną osobą, posiada profesjonalny sprzęt i jest bardzo dokładna! Polecam!

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, świetnie wyposażony gabinet i przemiły, kompetentny lekarz. Czego można chcieć więcej?!! EBŁ

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Pelen profesjonalizm, Pani dr kompetentna i wrażliwa na potrzeby klienta. Dodatkowo chciałabym pochwalić pracę pań z rejestracji.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo mila, kompetentna i cierpliwa z super podejściem do najmłodszych pacjentow. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 17 sierpnia 2015)

  Dziękuję

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra, cierpliwa Pani Doktor. Miła obsługa, moja 6-letnia córcia jest zachwycona. Polecam wszystkim!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 17 sierpnia 2015)

  Dziękuje

 • bardzo dobry

  Świetny kontakt z pacjentem. Osoba bardzo cierpliwa i wyrozumiała, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 4 sierpnia 2015)

  Zawsze gdy badam moich pacjentów i tych najmniejszych i dorosłych staram się Ich zrozumieć i poczuć to z Ich punktu widzenia. Same badania lekarskie oraz diagnoza są związane z określonym stresem dla każdego człowieka oraz rodziny( rodziców). Dlatego próbuję swoją postawą minimalizować negatywne wrażenia procesu diagnostycznego.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła bardzo dobrze,pani doktor ma świetne podejście do małych dzieci, dokładnie wszystko tłumaczy, polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, profesjonalnym i oddanym pacjentom. Jest także życzliwym i serdecznym człowiekiem. Zawsze polecam ją mojej rodzinie i znajomym.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 26 czerwca 2015)

  Bardzo dziękuje. Taka opinia o mnie to piękna nagroda za moją pracę.

 • dobry

  dobry kontakt z pacjentem , mila atmosfera ,fachowa informacja , gabinet b.dobrze wyposazony goraco polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska ( 23 maja 2015)

  Dziękuje za pochlebną opinię.Nie ma nic cenniejszego dla lekarza , niż zadowolony i zdrowy pacjent :)