Stomatolog lek. dent.

Agnieszka Bagłaj

9

Adresy

 • 27 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo uprzejma, bardzo delikatna. Dokładnie wykonuje swoją pracę. Na pewno w razie potrzeby zawitam u niej ponownie!

  zgłoś nadużycie
 • 18 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczerze polecam.Myślałam ,że nie da się uratować zęba ,ale się udało i jest jak nowy.

  zgłoś nadużycie
 • 21 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  JEŚLI KTOŚ SZUKA ZŁOTYCH RĄK TO U PANI DR.AGNIESZKI BAGŁAJ JE ZNAJDZIE.!!! WYLECZYŁA BEZBOLEŚNIE,PROFESJONALNIE,SZYBKO I SPRAWNIE. EFEKT LECZENIA JEST BARDZO ZADAWALAJĄCY, TAK LECZENIE KANAŁOWE,ODBUDOWA,SZYNOWANIE, PRZYNIOSŁY WSPANIAŁY EFEKT. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,ŻE TRAFIŁAM DO TAKIEJ WSPANIAŁEJ DOKTOR,KTÓREJ BARDZO,BARDZO DZIĘKUJE. PACJENTKA U.

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jak najbardziej godna polecenia.Miła , spokojna i bardzo delikatna. Chodziliśmy z córką do innych stomatologów, ale bała się ich jak ognia. Pani Agnieszka swym podejściem sprawiła że córka bardzo chętnie chadza na wizyty, i leczenie zębów u Pani Doktor, stało się dla niej przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem

  zgłoś nadużycie
 • 16 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ponad pół roku jestem pacjentką Pani Doktor. Został w tym czasie zrealizowany plan leczenia w szerokim zakresie, uzupełnione wszystkie ubytki, przeleczone zęby już wcześniej leczone kanałowo, dokonana odbudowa niektórych zębów. Efekt jest doskonały. Dziękuję! Bardzo cenię Panią Doktor za fachowość, rzeczowość, profesjonalizm i niezwykle serdeczne podejście do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor rewelacyjna! Leczyłam u niej zęby 2 lata temu i do tej pory wszystko w porządku. Bardzo delikatna i miła kobieta. Szczerze polecam! ;)

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Najsympatyczniejsza Pani Doktor z jaką miałam dotychczas do czynienia! Leczenie CAŁKOWICIE BEZBOLESNE!!!! Polecam w 100000% :)

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2012

  Ocena: Dobry

  Zgadzam sie z powyzsza opinia Pani Agnieszka wykonuje swoja prace z powolania!!!a nie z obowiazku.Pelny profesjonalizm polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Gdybym miała polecić Panią Bagłaj to zrobiłabym to z czystym sumieniem. Pani doktor leczy zęby u całej mojej rodziny od kilku lat. Pełen profesjonalizm w tym co robi a zarazem bardzo miła atmosfera. Moje dzieci zawsze bały się wizyt u stomatologa ale to już przeszłość, podejście Pani doktor zmieniło ich nastawienie co skutkuje w bezstresowych wizytach. Jeszcze raz polecam i duży pozytyw. Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia