Agata Mazurek

34

Adresy

 • Wybierz termin wizyty:

  Gabinet Lekarski

  Radom, Paderewskiego 14 lok.6

  4867944 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Od ponad 20 lat prowadzimy z mężem prywatną praktykę. W 2006 r. rozpoczęłam kształcenie z medycyny estetycznej. W 2010 r ukończyłam podyplomowe studia w PSME w Warszawie, otrzymując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jestem członkiem sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Systematycznie uzupełniam swoja wiedzę,biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach. Bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo pacjenta,dlatego wykonuję tylko sprawdzone i uznane metody wykorzystując zarejestrowane preparaty i leki.
  Pierwsza wizyta konsultacyjna jest bezpłatna.
  W jej trakcie ustalamy dalsze leczenie oraz wycenę dostosowaną indywidualnie do każdego pacjenta.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej
 • 3 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  U Pani Dr Agaty regularnie pojawiamy się całą rodziną od 3 lat. Każdą wizytę wspominamy ciepło :-) Jesteśmy zadowoleni nie tylko z efektów leczenia... Klimat w gabinecie jest bardzo przyjazny. Ogromne poczucie humoru i ciepła osobowość Pani Doktor sprawia, że nie tylko "borowanie" jest przyjemniejsze, ale czujemy się zmotywowani do działań profilaktycznych. Na każde pytanie otrzymujemy wyczerpującą odpowiedź. Zawsze jesteśmy informowani o tym co się będzie działo podczas zabiegu. Polecamy!!! Dr Agata Mazurek to lekarz i z kwalifikacjami i z powołania :-) Aneta Kobylińska

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam w 100%. Pierwszy raz nawet znieczulenie mnie nie bolało. Bardzo dobre podejście do pacjenta i delikatność. Naprawde super!

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Miło i naprawdę bezboleśnie! Miłą atmosfera Pani bardzo miła i uprzejma! Polecam naprawdę warto! Pani Agata bardzo troszczy się o swojego pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam leczyła zęby mojego syna 7 lat.Pani doktor jest osobą wrażliwa,beztresowo,rozmawia z moim synem.Mój syn jest zadowolony mówi że będę zawsze chodził do dentysty tylko do pani doktor Agaty bo moja jest najlepsza ze wszystkich.

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor to przemiła, ciepła osoba :-)Moje usta są piękne, wyglądają naturalnie, jakbym od zawsze taki miała :-)zero efektu ,,glonojada.Jestem zachwycona. Do tego pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby lekarz prosił o sprawozdanie z mojego samopoczucia z każdego dnia po zabiegu smsem. Pani Doktor odpisywała na moje wszystkie pytania o każdej porze. Dało mi to niesamowite poczucie komfortu, że wrazie czego zawsze mogę się poradzić. Ogólnie zabieg wspominam bardzo mile i jeżeli kiedyś zdecyduje się go powtórzyć to tylko u Dr Agaty Mazurek :-)

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem pod ogromnym wrażeniem leczenie odlot opłata bardzo dobra po prostu jestem naprawdę zadowolony i mogę powiedzieć mam nareście swojego stomatologa

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor - dziękuję za bezproblemową, bezstresową i przemiłą wizytę. Zostaję pani pacjentką na stałe.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo wszystkim Państwu dziękuję za te komentarze! To motywuje i dodaje skrzydeł!

 • 13 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor Mazurek to lekarz z prawdziwego zdarzenia...Delikatnie i bez bólu...... Wizyta to nie tylko leczenie zębów ale także rozmowa która bardzo pomaga szczególnie tym strachliwym pacjentom...Profesjonalista jakich mało i do tego niesamowicie sympatyczna osoba!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 11 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Wizyta u dentysty nie musi oznaczać stresu u pacjenta. Profesjonalnie ale delikatnie i z dużą kulturą. Ze spokojem polecam wszystkim, a szczególnie bojącym się wizyt u dentysty. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana leczeniem u Pani dr. Agaty Mazurek.

  zgłoś nadużycie
 • 25 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Agata Mazurek jest bardzo sympatyczną osobą i wspaniałym lekarzem. Podchodzi do swoich zabiegów profesjonalnie. Doskonałe podejście do pacjentów. Rzeczowo opisuje przebieg zabiegu. Powiększyłam sobie u dr. usta, wyszły świetnie. Gorąco polecam wszystkim.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?