lek. dent.

Agata Mazurek

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Od ponad 20 lat prowadzimy z mężem prywatną praktykę. W 2006 r. rozpoczęłam kształcenie z medycyny estetycznej. W 2010 r ukończyłam podyplomowe s... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Od ponad 20 lat prowadzimy z mężem prywatną praktykę. W 2006 r. rozpoczęłam kształcenie z medycyny estetycznej. W 2010 r ukończyłam podyplomowe studia w PSME w Warszawie, otrzymując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jestem członkiem sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Systematycznie uzupełniam swoja wiedzę,biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach. Bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo pacjenta,dlatego wykonuję tylko sprawdzone i uznane metody wykorzystując zarejestrowane preparaty i leki.
Pierwsza wizyta konsultacyjna jest bezpłatna.
W jej trakcie ustalamy dalsze leczenie oraz wycenę dostosowaną indywidualnie do każdego pacjenta.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  U Pani Dr Agaty regularnie pojawiamy się całą rodziną od 3 lat. Każdą wizytę wspominamy ciepło :-) Jesteśmy zadowoleni nie tylko z efektów leczenia... Klimat w gabinecie jest bardzo przyjazny. Ogromne poczucie humoru i ciepła osobowość Pani Doktor sprawia, że nie tylko "borowanie" jest przyjemniejsze, ale czujemy się zmotywowani do działań profilaktycznych. Na każde pytanie otrzymujemy wyczerpującą odpowiedź. Zawsze jesteśmy informowani o tym co się będzie działo podczas zabiegu. Polecamy!!! Dr Agata Mazurek to lekarz i z kwalifikacjami i z powołania :-) Aneta Kobylińska

 • bardzo dobry

  Z całego serca polecam panią dr Mazurek, profesjonalny i bardzo miły lekarz, a efekt powiększania ust piękny i bardzo naturalny.

 • bardzo dobry

  Polecam w 100%. Pierwszy raz nawet znieczulenie mnie nie bolało. Bardzo dobre podejście do pacjenta i delikatność. Naprawde super!

 • bardzo dobry

  Miło i naprawdę bezboleśnie! Miłą atmosfera Pani bardzo miła i uprzejma! Polecam naprawdę warto! Pani Agata bardzo troszczy się o swojego pacjenta.

 • bardzo dobry

  Polecam leczyła zęby mojego syna 7 lat.Pani doktor jest osobą wrażliwa,beztresowo,rozmawia z moim synem.Mój syn jest zadowolony mówi że będę zawsze chodził do dentysty tylko do pani doktor Agaty bo moja jest najlepsza ze wszystkich.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to przemiła, ciepła osoba :-)Moje usta są piękne, wyglądają naturalnie, jakbym od zawsze taki miała :-)zero efektu ,,glonojada.Jestem zachwycona. Do tego pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby lekarz prosił o sprawozdanie z mojego samopoczucia z każdego dnia po zabiegu smsem. Pani Doktor odpisywała na moje wszystkie pytania o każdej porze. Dało mi to niesamowite poczucie komfortu, że wrazie czego zawsze mogę się poradzić. Ogólnie zabieg wspominam bardzo mile i jeżeli kiedyś zdecyduje się go powtórzyć to tylko u Dr Agaty Mazurek :-)

 • bardzo dobry

  Jestem pod ogromnym wrażeniem leczenie odlot opłata bardzo dobra po prostu jestem naprawdę zadowolony i mogę powiedzieć mam nareście swojego stomatologa

 • bardzo dobry

  Pani doktor - dziękuję za bezproblemową, bezstresową i przemiłą wizytę. Zostaję pani pacjentką na stałe.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Agata Mazurek ( 24 marca 2014)

  Bardzo wszystkim Państwu dziękuję za te komentarze! To motywuje i dodaje skrzydeł!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Mazurek to lekarz z prawdziwego zdarzenia...Delikatnie i bez bólu...... Wizyta to nie tylko leczenie zębów ale także rozmowa która bardzo pomaga szczególnie tym strachliwym pacjentom...Profesjonalista jakich mało i do tego niesamowicie sympatyczna osoba!!!!

 • bardzo dobry

  Wizyta u dentysty nie musi oznaczać stresu u pacjenta. Profesjonalnie ale delikatnie i z dużą kulturą. Ze spokojem polecam wszystkim, a szczególnie bojącym się wizyt u dentysty. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana leczeniem u Pani dr. Agaty Mazurek.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Aleksandra Stępień - stomatolog, Patrycja Radomska-Tomaszewska - stomatolog, Łukasz Sutor - stomatolog, Ewa Niesłochowska-Rzepka - stomatolog, Łukasz Kielski - stomatolog, Barbara Stawecka - stomatolog, Jagoda Tuszyńska - stomatolog, Beata Sadowska-Bieniek - stomatolog, Anna Piotrowska-Karolewska - stomatolog, Maciej Przemysław Podsiadło - stomatolog, Krystyna Rupniewska-Janik - stomatolog, Dariusz Szydło - stomatolog, Beata Walewska - stomatolog, Małgorzata Sys - stomatolog, Małgorzata Sawa - stomatolog, Katarzyna Kargol-Kuszewska - stomatolog, Urszula Godlewska - stomatolog, Krzysztof Jasiński - stomatolog, Barbara Janicka - stomatolog, Ilona Milczarska - stomatolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę