Adam Rudnik, neurochirurg Katowice

Adam Rudnik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

37

Adresy

 • 8 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  nie ma co pisac pan doktor jest najlepszy a jesli ktos uwaza inaczej to ma pecha bo doc.Rudnik bledow nie popelnia a gruczolaki podobno moga sie powtorzyc.Iwona Bryła 08.2012 zdrowa i zadowolona z zycia

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek, dla którego dobro pacjenta jest rzeczą najważniejszą. Kieruje zespołem znakomitych lekarzy. 14 stycznia 2014 roku przeprowadził u mnie zabieg usunięcia gruczolak przysadki mózgowej metodą przez zatokę klinową. 18 stycznia byłem już w domu i jak dotychczas wszystko jest bardzo dobrze.

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem półtora miesiąca po operacji makrogruczolaka przysadki mózgowej wykonywanej przez doc. A.Rudnika. Zabieg przebiegł bezproblemowo, dotychczasowa rehabilitacja również. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej opieki Pana docenta. Bardzo wysoko oceniam jego sposób prowadzenia pacjenta, a przede wszystkim mistrzostwo w wykonywaniu zabiegów. To prawdziwy mistrz formuły F1 wśród neurochirurgów. Bardzo dziękuję Panu docentowi za to co dotychczas dla mnie zrobił. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym aby mieli możliwość skorzystania z usług Pana doc. A.Rudnika

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Czytałem wcześniej opinie o Panu docencie i wszystko się potwierdziło w rzeczywistości. Fantastyczny Człowiek z wielkim sercem dla pacjentów. Każdego wysłucha, nigdy nikogo nie ignoruje, nie ma tej charakterystycznej buty i arogancji, w przeciwieństwie wiele empatii i zrozumienia. Doskonały fachowiec i świetny lekarz. Zazdroszczę Jego studentom, mają szczęście kształcić się pod okiem doskonałego specjalisty, a przy tym bardzo skromnego, uczynnego Człowieka. Jestem Panu dozgonnie wdzięczny za uratowanie zdrowia mojej żony. Każdemu polecam Pana docenta.

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem 12 lat po operacji przysadki.Guz sie nie odnawia.Operacja przywrociła mi chec do zycia .To genialny lekarz.Chciałabym,by wszyscy lekarze byli tacy taktowni , z taka wiedza i umiejetnosciami.Polecam wszystkim chorym na przysadke.

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  PANIE DOKTORZE:)DZIĘKUJĘ ZA URATOWANIE ŻYCIA:)WIELKI SZACUNEK:) BARDZO WDZIĘCZNA PACJENTKA. MARZENA KUBRAK

  zgłoś nadużycie
 • 16 marca 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  operacja guza przysadki mózgowej u mojej mamy była robiona przez pana doktora trzy razy. Jeżeli on nie jest w stanie usunąć tego guza przysadki to niech nie obiecuje teo pacjentom. Słaby neurochirurg

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Rudnik to świetny specjalista!!! Jestem właśnie po operacji gruczolaka prolaktynowego po udarze krwotocznym i czuje się świetnie. Bez wahania powtórzyłabym to. POLECAM UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJE Z LEKARZEM !

  zgłoś nadużycie
 • 22 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  byłem u dra ok 2 mies na oddziale.widziałem jak podchodzi do pacjentów. widziałem rezultaty. Później byłem u niego leczony prywatnie.Bardzo polecam. Zazdrościłem wszystkim którzy kwalifikowali się do Niego na operacje.Niestety moje schorzenie nie było w kręgu jego specjalizacji.

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr operował tacie guza móżdżku. Był fantastyczny i jako fachowiec w pełni poświęcony sprawie i jako człowiek. Nigdy nie zbagatelizował moich pytań o szczegoły, tłumaczył zawiłości trudnej operacji. Jest bardzo spokojny i opanowany, może na początku robić wrażanie wręcz flegmatycznego, ale to w neruchirurgii chyba lepsze niż nerwus;) Naprawdę polecam, rzadko spotyka się lekarzy z takim znanym (zasłużenie) nazwiskiem, a jednocześnie tak otwartych na rozmowę z rodziną pacjenta.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja