lek.

Adam Mic

Psychiatra, Seksuolog

Poproś o włączenie kalendarza

Uprzejmie informuje iz wszystkie informacje zawarte sa na mojej stronie internetowej www.adammic.pl Adam Mic ------------------------------------------------------------------------------------... więcej

Adresy

 • OLSZTYN Gabinet Lekarski w OLSZTYNIE

  Mikołaja Kopernika 46 A
  11-041, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez internet

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  1459
  odwiedzin profilu przez ostatnie 30 dni

  32
  próśb o kalendarz online przez ostatnie 30 dni

  To Twój profil?
  Włącz kalendarz wizyt

Usługi

Pierwsza wizyta 150 zł
Wizyta z zaśw. lekarskim 150 zł
Kolejna wizyta (kontrolna- nie dotyczy wizyty z zaśw. lek) 120 zł
Wizyta po receptę 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Uprzejmie informuje iz wszystkie informacje zawarte sa na mojej stronie internetowej

www.adammic.pl

Adam Mic
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku.

Specjalizacja z Psychiatrii w Warszawie w III Klinice Psychiatrycznej pod kierownictwem Prof. Marka Jaremy, Specjalisty Krajowego w dziedzinie psychiatrii.

Obecnie ukończone szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie seksuologii medycznej pod kierownictwem Prof. Zbigniewa- Lwa Starowicza w Centrum Seksuologii Medycznej, Psychiatrii i Psychoterapii w Warszawie.

Podstawową zasadą ktorą kieruje sie w swojej pracy jest partnerstwo. Nie wprowadzam niepotrzebnego dystansu miedzy lekarzem a pacjentem i nie uznaje paternalistycznego traktowania pacjenta "z gory". Nie narzucam swoich decyzji, co najwyzej moge doradzic tak jak moge najlepiej zgodnie z najnowszym osiagnieciami wiedzy medycznej. Nie musze wprowadzac lęku i strachu w kontakcie z Pacjentem i zawsze pozwalam mu dokonac ostatecznej decyzji tak by mogl wspoluczestniczyc w terapii. Po kilku latach pracy na Zachodzie nauczylem sie podejscia do Pacjenta ktore wciaz obce jest wielu polskim lekarzom.

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Konkretny, rzeczowy, profesjonalny. Z przyjemnością umówię się na kolejną wizytę. Chciałbym by wizyty u innych lekarzy były tak konkretne jak u Pana Adama Mica. Polecam.

 • bardzo dobry

  Moja ocena: szóstka z plusem! Lekarz fachowy i nadążający za aktualną wiedzą - nie jakaś tam miernota, co to jej pacjentów trzeba brać "z łapanki"! Tutaj warto przyjść z własnej nieprzymuszonej woli.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek, pomaga bez cienia wątpliwości!!! Rzeczowy, konkretny ale jednocześnie ciepły i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz !!! Miałem problem z erekcją . Po jednej wizycie u dr.Adama Mica mój problem się skończył !!!

 • bardzo dobry

  super lekarz,niedrogi,potrafi dobrać odpowiednie leki,każdego traktuje indywidualnie,bardzo dobry kontakt

 • dobry

  Lekarz sympatyczny. Lakoniczny. Wyprzedzał to co chciałem powiedzieć. Myślę, że wywiad był stanowczo zbyt pobieżny. Ogółem miło i rutynowo.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny i profesjonalny, a przy tym ciepły i ludzki. Polecam z czystym sumieniem. Dziękuję, Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, potrafi wysłuchać i zrozumieć, konkretny rzetelny pomaga przy wychodzeniu z dołka

 • bardzo dobry

  Po każdej wizycie mam wrażenie, że spotkałam się z dobrym przyjacielem. Rzeczowy, konkretny ale jednocześnie ciepły i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Miałem już kiedyś bardzo ciężką depresję, lekarz który mnie z niej wyprowadził już nie przyjmuje. Dlatego szukałem innego lekarza. I coś czuję że znalazłem, oczywiście lepiej ocenić można po wyleczeniu lub kolejnych wizytach, lecz pierwszy kontakt jest bardzo ważny. Dlatego oceniam go na 5+, dzisiaj miałem drugi i również mile zaskoczony: elastyczne godziny przyjęć, świetny kontakt telefoniczny, do tego nie płaciłem za wizytę, gdyż zabrakło mi recepty. Myślę że następna wizyta będzie kluczowa, gdyż leki powinny już lepiej działać. Ciekaw jestem czy dr. prowadzi również psychoterapię? Muszę się zapytać następnym razem. Leczę się z depresji i impotencji z nią związaną. W tej kwestii polecam dr Adama Mica. Jak będę wiedział więcej podzielę się aby pomóc Wam w wyborze, gdyż wiem jak ciężko znaleźć odpowiedniego lekarza.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją