dr n. med.

Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog, Internista

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i diabetologii. Wieloletnie doświadczenie kliniczne, w tym praca w charakterze ordynatora. Doktorat. Szczególnie interesuję się leczen... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i diabetologii. Wieloletnie doświadczenie kliniczne, w tym praca w charakterze ordynatora. Doktorat. Szczególnie interesuję się leczeniem schorzeń nerek i leczeniem cukrzycy u osób w wieku podeszłym . Możliwość wykupienia 12 -sto miesięcznego abonamentu - uprawniającego do korzystania z porad bez ograniczeń ( przez okres 12 -stu mcy 200 zł ).
Roczny abonament NIE obowiązuje w placówce Polmed , przy ulicy Lubicz 23 A . Tu każdorazowo trzeba zapłacić wg stawek Firmy Polmed

www.diabetolognefrologkrakow.pl

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Nefrologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora, bardzo mi pomógł w cukrzycy ciążowej wykazał sie duża cierpliwościa i zrozumieniem

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 11 kwietnia 2013)

  Pozdrawiam całą Trójkę

 • dobry

  Przesympatyczny lekarz. Wizyta uplynela w milej atmosferze, bezstresowo. Co do wynikow scisle medycznych, dopiero sie okaze. Mam nadzieje, ze beda rownie zadowalajace.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 8 lutego 2016)

  Cieszę się, że wizyta nie była stresem . Mam nadzieję że dalsza współpraca będzie przebiegała w podobnej atmosferze . Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz, z powołania. Pan doktor bardzo dokładny i spokojny. Przeprowadził wywiad na temat mojego zdrowia i zbadał mnie dokładnie. Jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 6 stycznia 2016)

  Dziękuję za miłe słowa. Ale jak każdemu zdarzają mi się gorsze chwile i zapewne zdarza mi się popełniać błędy czy być nieuprzejmym. Pozdrawiam i życzę Pani równie dobrych kontaktów z innymi lekarzami.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentem z cukrzycą typu -2 .Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Doktora. Miły , uprzejmy , cierpliwy. Dużej klasy fachowiec. Zlecił badania , wprowadził dietę i leki doustne. Wyniki i stan zdrowia uległy zdecydowanej poprawie. Zdecydowanie mogę polecić Pana Doktora wszystkim zainteresowanym. Irek ( 26 listopada 2015r )

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 6 grudnia 2015)

  Cieszę się, że mogłem pomóc . Mam nadzieję że cukrzyca przez dziesiątki lat nie będzie wpływała negatywnie na jakość Pana życia Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Witam, Pan Doktor wysłuchał mnie cierpliwie, przeprowadził szczegółowy wywiad, zlecił badania, a następnie zapisał leki.Tyle mógł zrobić na pierwszej wizycie. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 13 listopada 2015)

  Diagnoza -cukrzyca to ogromny stres dla Chorego. Dziś Pacjent z wykrytą cukrzycą na wczesnym etapie może funkcjonować sprawnie przez wiele lat bez istotnych ograniczeń . Warto dodać, że często taki Pacjent może nawet być pilotem. Na pierwszej wizycie staram się przekazać myśl - 3 minuty dziennie dla cukrzycy -zwykle wystarczy. Będzie dobrze !

 • bardzo dobry

  Wysoka kultura, profesjonalizm, wizyta w miłej przyjaznej atmosferze wzmacniająca poczucie bezpieczeństwa i pewności co do skuteczności terapii. Przykład lekarza, który bardzo skutecznie i konsekwentnie potrafi zmobilizować do rzeczy niełatwej jaką jest dieta w sposób bardzo przyjazny i miły. Jeżeli w ogóle można mówić o tym, że wizyta u lekarza może być miła, to właśnie w tym przypadku zawsze tak jest. Janusz Kowalewski

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 13 października 2015)

  Dziękuję za miłe słowa. Życzliwość i zrozumienie Chorego to jeden z warunków koniecznych aby uzyskać dobre wyniki leczenia . Mam nadzieję że kolejne wizyty nie rozczarują Pana . Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Od dawna zbierałem się na wizytę u diabetologa i zachęcony przez kolegę wybrałem Pana doktora Markiewicza. Nie wiedziałem czego mogę się spodziewać i przez to bardzo się denerwowałem. Niepotrzebnie, Pan doktor był bardzo miły i rzeczowy. Wysłuchał mnie ,wytłumaczył grzecznie wszystko i moje zdenerwowanie zniknęło. Bardzo się cieszę że zdecydowałem się na tą wizytę.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 13 października 2015)

  Dziękuję, za miłe słowa. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Lekarz miły i cierpliwy, wysłuchał o chorobie taty, udzielił odpowiedzi na pytania. Doradził i zalecił dalsze badania oraz leczenie. Choroba dotyczy stopy cukrzycowej.Pan doktor poświecił pacjentowi dużo czasu. Tata jest zadowolony z wizyty i w kontakcie z panem doktorem. Czekamy na USG stopy i zobaczymy co dalej. Lekarza polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 25 września 2015)

  Stopa cukrzycowa to ciężkie powikłanie cukrzycy. Konieczna jest współpraca wielu specjalistów (ortopedy, chirurga naczyniowego, niekiedy konieczne jest wykonanie odpowiedniego obuwia ortopedycznego). Leczenie często trwa wiele miesięcy a warunkiem sukcesu jest staranność i cierpliwość.

 • bardzo dobry

  Jeden z nielicznych lekarzy, który podaje rękę pacjentowi witając się lub żegnając. Niby zwykła rzecz, ale wśród polskich lekarzy nader rzadka.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 25 sierpnia 2015)

  Dziękuję za miłe słowa . Myślę, że robię to po prostu automatycznie. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam, pełna kompetencja, mądry specjalista z życiowym, indywidualnym podejściem do pacjenta.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 22 czerwca 2015)

  Cieszę się , że mogłem pomóc , pozdrawiam.