dr n. med.

Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog, Internista

Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i diabetologii. Wieloletnie doświadczenie kliniczne, w tym praca w charakterze ordynatora. Doktorat. Szczególnie interesuję się leczeniem schorzeń nerek i... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zaświadczenia, druki ZLA, kwalifikacje do zabiegów 50 - 100 zł
Abonament roczny na w/w (koszt całkowity ) 200 zł
Zwykła wizyta
Zwykła wizyta
Konsultacja nefrologiczna lub diabetologiczna 50 - 100 zł
Leczenie lekami inkretynowymi 50 - 100 zł
Wizyta domowa 100 - 150 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i diabetologii. Wieloletnie doświadczenie kliniczne, w tym praca w charakterze ordynatora. Doktorat. Szczególnie interesuję się leczeniem schorzeń nerek i leczeniem cukrzycy u osób w wieku podeszłym . Mozliwość wykupienia 12 -sto miesięcznego abonamentu - uprawniającego do korzystania z porad bez ograniczeń.
www.diabetolognefrologkrakow.pl

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Nefrologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora, bardzo mi pomógł w cukrzycy ciążowej wykazał sie duża cierpliwościa i zrozumieniem

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 11 kwietnia 2013)

  Pozdrawiam całą Trójkę

 • bardzo dobry

  Lekarz miły i cierpliwy, wysłuchał o chorobie taty, udzielił odpowiedzi na pytania. Doradził i zalecił dalsze badania oraz leczenie. Choroba dotyczy stopy cukrzycowej.Pan doktor poświecił pacjentowi dużo czasu. Tata jest zadowolony z wizyty i w kontakcie z panem doktorem. Czekamy na USG stopy i zobaczymy co dalej. Lekarza polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 25 września 2015)

  Stopa cukrzycowa to ciężkie powikłanie cukrzycy. Konieczna jest współpraca wielu specjalistów (ortopedy, chirurga naczyniowego, niekiedy konieczne jest wykonanie odpowiedniego obuwia ortopedycznego). Leczenie często trwa wiele miesięcy a warunkiem sukcesu jest staranność i cierpliwość.

 • bardzo dobry

  Jeden z nielicznych lekarzy, który podaje rękę pacjentowi witając się lub żegnając. Niby zwykła rzecz, ale wśród polskich lekarzy nader rzadka.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 25 sierpnia 2015)

  Dziękuję za miłe słowa . Myślę, że robię to po prostu automatycznie. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam, pełna kompetencja, mądry specjalista z życiowym, indywidualnym podejściem do pacjenta.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 22 czerwca 2015)

  Cieszę się , że mogłem pomóc , pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim. Bardzo dobry lekarz nefrolog. Wyprowadził mamę (88 l.), z przekroczonych wskaźników dot. funkcjonowania nerek, na prostą.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 22 kwietnia 2015)

  Miło mi , ale niewydolność nerek jest zwykłe procesem postępującym i w przypadku Pani Mamy - poprawa stanu ogólnego , drobne korekty leków spowodowały, że nerki miały lepsze warunki " do pracy " stąd poprawa ich funkcji . Pozdrawiam całą Rodzinę

 • dobry

  Lekarz odpowiedział na wszystkie zadane pytania,usłyszałam trochę sprzecznych informacji z tymi które otrzymałam w szpitalu ,teraz musimy je skonfrontować .Jak na razie to mam mętlik w głowie .

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 20 kwietnia 2015)

  Medycyna jest sztuką i wielu przypadkach opinie mogą się różnić . W tym konkretnym przypadku najpewniej chodziło o dietę u osoby chorej na cukrzycę dializowanej . W tym przypadku konieczne jest spożywanie diety BOGATOBIAŁKOWEJ około 1,2 do 1,4 g białka /kg . Wyrównanie cukrzycy nie jest na tym etapie choroby najważniejsze , wręcz zbyt dobre wyrównanie cukrzycy przynosi SZKODY . Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Byłam u Pana Doktora na dwóch wizytach na Okulickiego i jestem bardzo zadowolona.Ceny naprawdę konkurencyjne, a opieka niezwykle kompetentna. Fachowe, indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta oraz okazane zainteresowanie sprawiło, że śmiało mogę polecić Pana Doktora zarówno na tym portalu jak i swoim znajomym wystawiając mu ocenę bardzo dobrą. Do zobaczenia Panie Doktorze na następnej wizycie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 1 kwietnia 2015)

  Zdaję sobie sprawę że każda wizyta u lekarza to dla Chorego stres. Zarówno w diabetologii jak i w nefrologii aktywny udział pacjenta w leczeniu to podstawa sukcesu - dla Chorego i dla mnie . Dlatego też staram się aby wizyta była możliwie nietraumatyzująca a Pacjent wyszedł z przekonaniem, że chorobę można kontrolować i żyć z nią w miarę komfortowo . Pani to oczywiście nie dotyczy bo praktycznie jest Pani zdrowa i wymaga Pani tylko kontroli . Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania!!! Wysoce kompetentny, ciepły w relacjach międzyludzkich.Otwarty na każdy problem związany z Twoim zdrowiem.Zawsze odbierze telefon. Wizyta przebiega bardzo fachowo i rzeczowo. Otrzymujesz pomoc oraz dodatkowe wskazówki, wyjaśnienia dotyczące Twojego zdrowia. Panie Doktorze dziękuję za wczoraj.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 9 stycznia 2015)

  Cieszę się, że mogłem pomóc , pozdrawiam .

 • bardzo dobry

  Pan Markiewicz to lekarz z powołaniem, który potrafi rozmawiać, słuchać, a przede wszystkim dokładnie wytłumaczyć problemy zdrowotne i odpowiednio ustawić leczenie. Pan Doktor poświęca pacjentowi dużo czasu. Jestem zadowolony z efektów leczenia. Waga spadła już 12 kg, a cukier pomału zbliża się do normy. Niedługo być może przestanę się kłuć i odstawię całkiem insulinę :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 13 listopada 2014)

  Gratuluję Choremu wytrwałości w stosowaniu diety. Warto zwrócić uwagę, że odpowiedni dobór leków doustnych i dieta często pozwalają na odstawienie insuliny . Korzyść dla zdrowia trudna do przecenienia. Wbrew obiegowym opiniom insulina ma znacznie więcej działań niepożądanych niż leki doustne, a w szczególności metformina -która należy do najbezpieczniejszych i najbardziej korzystnych leków w leczeniu cukrzycy.

 • bardzo słaby

  Przyszłam do Pana Doktora z nadzieją że to on w końcu mi pomoże. Okazało się że mimo słów że doskwiera mi straszny ból nerek kazał zażywać paracetamol i odesłał do domu. Wizyta która kosztowała mnie 130 zł nie obejmowała nawet badania USG - co u nefrologa powinno być standardem. Proszę mi wybaczyć ale zmierzenie ciśnienia, zlecenie badań na kwotę prawie 300 zł i odesłanie do domu jest szczytem bezczelności ze strony lekarza. Stanowczo ODRADZAM!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Adam Markiewicz ( 11 października 2014)

  Jest mi przykro z powodu kłopotów jakie Panią spotkały. Nie mam jednak żadnego wpływu na cennik i zakres usług korporacji w których jestem zatrudniony. W zaistniałej sytuacji zapraszam do gabinetu przy Okulickiego gdzie dalszą diagnostykę poprowadzę bezpłatnie . Informacja dla pozostałych obserwatorów portalu : w moim prywatnym gabinecie ceny są znacznie niższe od średnich w Krakowie , co może poświadczyć każdy pacjent.