Neurolog dr hab. n. med.

Adam Kobayashi

10

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Od ponad 10 lat pracuje w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

  Odbył staże w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Edynburgu w Wielkiej Brytanii i Klinice Neurologii Uniwersytetu w Kioto w Japonii.

  Ponadto odbył liczne kursy i szkolenia, przede wszystkim z zakresu chorób naczyniowych mózgu, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Obecnie odbywa dodatkowo specjalizację z radiologii.

  Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w takich czasopismach jak Lancet, Lancet Neurology, Stroke i European Journal of Neurology, oraz licznych doniesień zjazdowych.

  Jest członkiem Światowej i Europejskiej Organizacji Udarowej, Europejskiego Towarzystwa Neurologicznego Europejskiej Federacji Towarzystw Naukowych, gdzie pełni również funkcję sekretarza Panelu Naukowego Udaru Mózgu, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Klinicznej w Polsce.

  Główne zainteresowania kliniczne i naukowe: choroby naczyniowe ośrodkowego układu nerwowego w tym udar mózgu, neuroradiologia interwencyjna i diagnostyczna, oraz metodologia badań klinicznych.

  Przyjmuje pacjentów w językach polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim.

Usługi

 • Zwykła wizyta
 • Zwykła wizyta
 • Zwykła wizyta

Choroby

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Radiologia i diagnostyka obrazowa
 • 25 lipca 2014

  Ocena: Neutralny

  Spodziewałam się czegoś więcej szczerze mówiąc, dlatego tylko neutralny. Miałam lekki udar, Pan doktor nawet nie wspomniał o przebadaniu krwi itp, powiedział, że udar był malutki jest stary i nie ma się czym przejmować.

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Po wizytach u kilkunastu neurologów (notoryczny ból głowy) jedyny który próbuje coś wymyślić, a nie rozkłada ręce jak pozostali.

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktora od 3 lat. Jeszcze nie spotkałam się z tak dobrym, wyrozumiałym lekarzem z prawdziwym powołaniem. Nie dość, że jest ,świetnym specjalistą to na dodatek jest wspaniałym człowiekiem. wiem, że co by się nie działo to mogę do niego zadzwonić i zapytać o radę albo po prostu przyjechać jeśli tego potrzebuję. Szkoda, że trzeba przejechać pół Polski, żeby znaleźć takich lekarzy...

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor podjął się operacji tętniaka u mojego męża gdzie lekarze w szpitalu bielańskim nie chcieli się tego podjąć a wręcz straszyli samego pacjenta jak i jego rodzinę, że nie znajdziemy nikogo na świecie kto podejmie się zabiegu. Z relacji męża wiem, iż Doktor jest lekarzem bardzo miłym, konkretnym i wzbudza zaufanie. Wraz z całą rodziną chcemy bardzo podziękować Panu Doktorowi za odmienienie naszego życia. Jesteśmy 2 dni po operacji wszystko się udało szczęśliwi i bardzo wdzięczni. Z całego serca polecamy i dziękujemy za fachową opiekę i uratowanie życia.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pomógł mojemu nieżyjącemu Ojcu. Do dziś w rodzinie bardzo dobrze wspominamy Pana Adama. DZIĘKUJEMY! Krystian z rodziną

  zgłoś nadużycie
 • 25 lipca 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Maiłem bóle głowy. Niestety nie pomógł. Jak się później okazało miałem zwykły udar słoneczny a ten próbował wmówić co innego. Po szeregu kosztownych operacji, poszedłem do innego z pierwszymi wynikami, które przyniosłem do Pana doktora Kobyashi. Ten od razu stwierdził co mi dolega i wyleczył.

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Moje migreny ograniczały mnie w domu i w pracy. Pan doktor poradził mi jak sobie z tym radzić, skierował na badania. To świetny neurolog dla którego każdy pacjent nie jest tylko przypadkiem. Gabinet neurologiczny jest bardzo oblegany, pan doktor przyjmuje raz w tygodniu, mi się jakoś udało zapisać.

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Kilka miesięcy temu trafiłam do dr Kobayashi z powodu migren. Piszę dopiero teraz bo wiem ,że po takim czasie mi pomógł. Leczyłam się od dawna u kilku specjalistów, żaden nie potrafił mi pomóc. Dopiero dr Kobayashi zlecił mi kilka badań, przepisał leki i jak na razie czuje się rewelacyjnie. K.S.

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam u Pana Docenta z moją mamą po udarze. Pan Docent ma świetne podejście do pacjentów. Zaproponował pełne leczenie razem z rehabilitacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników leczenia oraz z samego lekarza. Szczególnie w ciężkich chorobach można na Nim polegać!!!

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam ze należy się Doktorowi najwyższa ocena. W 2007 r przewieziono mnie do Kliniki z udarem mózgu. Miałam szczęście że na nocnym dyżurze był dr. Kobayashi któremu zawdzięczam to ze nie jestem \"roślinką\".Poza tym dla pacjentów zawsze jest serdeczny, cierpliwy i życzliwy. Serdecznie dziękuję za opiekę. Alicja Lenczewska

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?