dr hab. n. med.

Adam Kobayashi

Neurolog

Umów wizytę 411 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od ponad 10 lat pracuje w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Odbył staże w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Edynburgu w Wielkiej Brytanii i Klinice ... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Od ponad 10 lat pracuje w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

Odbył staże w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Edynburgu w Wielkiej Brytanii i Klinice Neurologii Uniwersytetu w Kioto w Japonii.

Ponadto odbył liczne kursy i szkolenia, przede wszystkim z zakresu chorób naczyniowych mózgu, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Obecnie odbywa dodatkowo specjalizację z radiologii.

Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w takich czasopismach jak Lancet, Lancet Neurology, Stroke i European Journal of Neurology, oraz licznych doniesień zjazdowych.

Jest członkiem Światowej i Europejskiej Organizacji Udarowej, Europejskiego Towarzystwa Neurologicznego Europejskiej Federacji Towarzystw Naukowych, gdzie pełni również funkcję sekretarza Panelu Naukowego Udaru Mózgu, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Klinicznej w Polsce.

Główne zainteresowania kliniczne i naukowe: choroby naczyniowe ośrodkowego układu nerwowego w tym udar mózgu, neuroradiologia interwencyjna i diagnostyczna, oraz metodologia badań klinicznych.

Przyjmuje pacjentów w językach polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim.

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła prawidłowo. Dr Kobayashi jest wspaniałym lekarzem , który poswieca czas pacjentowi , jest zainteresowany tym co mówi pacjent.

 • bardzo dobry

  witam ponad 2 lata temu byłam pacjentką Pana dr. cierpiałam na ogromne migreny, które utrudniały mi życie i pracę. Byłam u kilku specjalistów, ale nic nie pomagało. Zrezygnowana szukałam dobrego lekarza. Trafiłam do Pana dr i po dwóch latach mogę zdecydowanie stwierdzić, że mi bardzo pomógł. Dostałam maleńkie proszki, po tygodniu migrena ustąpiła, po dwóch tygodniach proszki odstawiłam, żeby się nie przyzwyczaić. Od tamtej pory ani razu nie miałam migreny. Dodam, że walczyłam z nią 15 lat.

 • bardzo słaby

  Wizyta jest bardzo droga, trwa 10 min. Wróciłam bez jakiejkolwiek informacji. Nie polecam.

 • neutralny

  Spodziewałam się czegoś więcej szczerze mówiąc, dlatego tylko neutralny. Miałam lekki udar, Pan doktor nawet nie wspomniał o przebadaniu krwi itp, powiedział, że udar był malutki jest stary i nie ma się czym przejmować.

 • bardzo dobry

  Po wizytach u kilkunastu neurologów (notoryczny ból głowy) jedyny który próbuje coś wymyślić, a nie rozkłada ręce jak pozostali.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktora od 3 lat. Jeszcze nie spotkałam się z tak dobrym, wyrozumiałym lekarzem z prawdziwym powołaniem. Nie dość, że jest ,świetnym specjalistą to na dodatek jest wspaniałym człowiekiem. wiem, że co by się nie działo to mogę do niego zadzwonić i zapytać o radę albo po prostu przyjechać jeśli tego potrzebuję. Szkoda, że trzeba przejechać pół Polski, żeby znaleźć takich lekarzy...

 • bardzo dobry

  Pan Doktor podjął się operacji tętniaka u mojego męża gdzie lekarze w szpitalu bielańskim nie chcieli się tego podjąć a wręcz straszyli samego pacjenta jak i jego rodzinę, że nie znajdziemy nikogo na świecie kto podejmie się zabiegu. Z relacji męża wiem, iż Doktor jest lekarzem bardzo miłym, konkretnym i wzbudza zaufanie. Wraz z całą rodziną chcemy bardzo podziękować Panu Doktorowi za odmienienie naszego życia. Jesteśmy 2 dni po operacji wszystko się udało szczęśliwi i bardzo wdzięczni. Z całego serca polecamy i dziękujemy za fachową opiekę i uratowanie życia.

 • bardzo dobry

  Pomógł mojemu nieżyjącemu Ojcu. Do dziś w rodzinie bardzo dobrze wspominamy Pana Adama. DZIĘKUJEMY! Krystian z rodziną

 • bardzo słaby

  Maiłem bóle głowy. Niestety nie pomógł. Jak się później okazało miałem zwykły udar słoneczny a ten próbował wmówić co innego. Po szeregu kosztownych operacji, poszedłem do innego z pierwszymi wynikami, które przyniosłem do Pana doktora Kobyashi. Ten od razu stwierdził co mi dolega i wyleczył.

 • bardzo dobry

  Moje migreny ograniczały mnie w domu i w pracy. Pan doktor poradził mi jak sobie z tym radzić, skierował na badania. To świetny neurolog dla którego każdy pacjent nie jest tylko przypadkiem. Gabinet neurologiczny jest bardzo oblegany, pan doktor przyjmuje raz w tygodniu, mi się jakoś udało zapisać.

Najbliższe terminy:

kolejne dni