Adam Janicki, chirurg Ostrów Wielkopolski

Adam Janicki

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

14
 • 14 września 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Lekarz który nastawiony jest tylko na kasę. Popełnił błąd i nie potrafił przyznać się do tego, a mało tego gdy poszedłem do niego gdy miesiąc po tym jak "pan doktor " mnie operował i rana otwarła się na długości 3cm podczas bardo wysokiej temperatury stwierdził że wszystko jest dobrze,ale coś wyciął i wyciągnął z tej rany. Reklamacje nie są uwzględniane trzeba płacić. Przestraszyłem się i udałem się po opinie do innych lekarzy. Każdy z nich co prawda nie powiedział ze to błąd dosłownie, ale wyraźnie to sugerował. Wykonałem obrazowe UZG z wynikami poszedłem znowu do "pana doktora " usłyszałem ze " flaki panu nie wypływają to chyba dobrze.." znowu kasa i znowu paragon nie fiskalny, śmiech lub robienie z pacjentów idiotów. Dodam że ból jest uporczywy i ze czekam na operację naprawczą tego co według tego lekarza jest ok.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 25 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam. Jestem pacjentka Pana doktora i jestem bardzo zadowolona.Byłam w szpitalu w Kępnie, cos niesamowitego jak personel z życzliwością i uszanowaniem odnosi sie do pacjentów.Jest bardzo miła atmosfera, panie pielęgniarki są usmiechnięte i zawsze pociesza w przygnębieniu.Pan doktor jest miłym człowiekiem , porozmawia tak po prostu normalnie, nie to co w Ostrzeszowie. W Ostrzeszowie lekarze to wielcy Panowie, takie bufony.Pielęgniarki tez nie są sympatyczne, nie ma miłej atmosfery. Ostrzeszowski szpital powinien brać przykład i uczyć sie od Kępińskiego personelu szpitalnego podejścia do pacjenta. Pozdrawiam miłe Panie oraz Pana doktora. Gosia

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Idealny lekarz, jest dla pacjenta partnerem w rozmowie, traktuje go z życzliwością i poważaniem. Nie wywyższa się ponad osobę, którą leczy. Uważam że Kępno zyskało, niestety Ostrów stracił dobrego chirurga. "Szef" Pana Doktora też był osobą, którą polubiłam w jednym momencie. Mimo, iż poszłam po godzinach informacji, Pan Ordynator przyjął mnie, porozmawiał i nie robił z tego wielkiego problemu, że jestem w późniejszym czasie, gdyż z Ostrowa wcześniej na informację o stanie chorobowym mojej mamy dotrzeć nie mogłam. Zarówno lekarze, jak i szpital w Kępnie są godni polecenia, szkoda że Ostrów Wielkopolski pozbywa się dobrych lekarzy, ale na szczęście Kępno jest niedaleko od Ostrowa:).

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2011

  Ocena: Neutralny

  Lekarz profesjonalista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w swoim fachu ARTYSTA.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz "złote ręce" opiekuje sie pacjentami czego doswiadczyłam po operacji żylaków kończyny dolnej osobiście zmianił pierwszy opatrunek -szwy usunął w przychodni,skromny .Moim zdaniem lekarz z powołania. Teresa z Ostrowa

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem po usunięciu pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopii, zabieg wykonał dr Janicki, śmiało można napisać że w sposób przykładowy, pierwszorzędny, perfekcyjny i zgodny z moimi oczekiwaniami, nadto należy dodać, że jest to człowiek sympatyczny i bardzo pomocny oraz uczynny jeżeli wymaga tego sytuacja, a u mnie takowa wystąpiła,Jego zachowanie mnie pozytywnie poraziło. Polecam oddział chirurgiczny w Kępnie gdzie pracuje ten kapitalny chirurg.

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2010

  Ocena: Dobry

  Serdecznie dziekuje lekarzą OJOMU oraz całemu personelowi szpitala w Kępnie za dobra opiekę nad naszą mamą.Z dużym szacunkiem polecam ten szpital. Z poważaniem Sławomir Peruga ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Suuuper lekarz i człowiek. Dużo dobrego słyszałam o nim i zdecydowałam się na zabieg w Kępnie u dr Janickiego i nie żałuję swojej decyzji. Posiada opinię chirurga - plastyka,pod którą się podpisuję obiema rękoma. Miałam operowane żylaki,noga po zabiegu wygląda fantastycznie,nie to co kilkanaście lat temu zrobili mi w Poznaniu. Personel medyczny i pielęgniarski dbający o pacjentów,troskliwy,a co najważniejsze - uśmiechnięty.Bardzo miło będę wspominała pobyt w Kępińskim szpitalu i dr Janickiego. Polecam. Wdzięczna Ostrowianka Krystyna.

  zgłoś nadużycie
 • 22 kwietnia 2010

  Ocena: Słaby

  Zdecydowałam się na dr Janickiego, bo słyszałam dużo pozytywnych opinii. Ale mój przypadek świadczy o jego braku kompetencji i wiedzy. Operował mi żylaki jednej nogi. Od operacji minęło już pół roku a ja nadal cierpię z powodu bólu. Noga mi puchnie jak tylko więcej chodzę - musiałabym cały dzień leżeć to wtedy nie jest najgorzej. Krwiak, który pojawił się po operacji jeszcze się nie wchłonął. A wg tego lekarza wszystko jest ok. Nawet nie potrafił się przyznać, że coś spaprał.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 23 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały chirurg! Skromny, troskliwy, miły, uczciwy człowiek! Polecam szpital w Kępnie! Swietna ekipa chirurgów, miłe pięlegniarki dbające o pacjentów, mój pobyt wspominam do dziś miło! Jestem naprawiona i wróciłam do pracy happy! Mam nadzieję,ze nie będe musiała znów się operować ale jakby co... to tej ekipie można zaufać!!!Dziękuje! Ostrowianka!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami