• 19 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek i niezwykły fachowiec w swojej dziedzinie. Osobiście mnie operował . Jestem pod wielkim wrażeniem. Zawsze wdzięczny pacjent...

  zgłoś nadużycie
 • 24 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  PROFESOR PRZYJOŁ MNIE DO SZPITALA I ZLECIŁ OPERACJE M.TCHURZEWSKIEMU CI DWAJ PANOWIE URATOWALI MI ŻYCIE DZIEKI PANIE PROFESORZE PACJENT Z WIELUNIA :-] RK.

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesorze będę dozgonnie wdzieczny za pomoc i trud w ciężkiej operacji moich jelit, chociaż minął zaledwie tydzień, ją dostałem od Pana i całego zespołu drugie życie. To co przeszedłem a co teraz czuje wiem tylko ja i nie sposób tego wyrazić słowami. Dziękuje z całego serca. Michał

  zgłoś nadużycie
 • 17 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Prawdziwy doktor nie odmówił pomocy w ten sam dzień skierował mojego męża do WAM a za dwa dni odbyła się operacja. Polecam bo to świetny fachowiec i najwspanialszy człowiek jakiego można sobie wyobrazić. Operacja odbyła się 9 września i nie było żadnych komplikacji. Chciałam jeszcze odnieść się co do pieniędzy tak więc zapłaciłam tylko 250zł za wizytę dla jednych jest to dużo, ale nie ma żadnego znaczenia ponieważ bardziej zależy nam na zdrowiu, życiu niż na pieniądzach. Jeszcze raz gorąco polecam profesora! Dorota.

  zgłoś nadużycie
 • 13 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Rzeczowy, konkretny, sympatyczny, a co najważniejsze fachowy. Pacjenci zjeżdżają się do Niego z całej Polski (m.in. ja). Bez problemu podjął się operacji, za co jestem ogromnie wdzięczna. Dzięki temu przed zabiegiem byłam spokojna ponieważ wiedziałam, że jestem "w dobrych rękach". Wdzięczna pacjentka Karolina z Olsztyna.

  zgłoś nadużycie
 • 12 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Swego czasu miałem problemy z jelitami, chodziłem do wielu lekarzy ale nikt nie był w stanie mi pomóc, ignorowali, bagatelizowali, dopiero on mnie wyleczył. Pan Doktor ma doskonałe podejście do pacjenta - wysłucha pacjenta, porozmawia z nim, jest też doskonałym psychologiem, a to ważne u lekarzy. Koszt wizyty relatywnie wysoki, ale warto, co więcej nie wyciąga pieniędzy od pacjenta - mi powiedział po pierwszej wizycie wprost, że kolejna w najbliższych latach już raczej nie będzie konieczna. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobrze oceniam profesora. Po kilku zabiegach we Wrocławiu polecono mi profesora Dzikiego. Pojechałem do Łodzi, zapłaciłem 250zł za wizytę. Tak, dużo, ale dał mi skierowanie do szpitala (z ubezpieczenia, więc już za darmo). Zabieg odbył się 2 miesiące później. Po zabiegu nie czułem, że w ogóle go miałem, choć przy wcześniejszych tego typu umierałem z bólu. Profesor może nie jest bardzo wylewny i bardzo miły, ale na pewno jest merytoryczny i kulturalny. Jego syn lekarz, który również mnie badał też wykazywał się podobnym profesjonalizmem. Póki co nie muszę mieć kolejnego zabiegu chirurgicznego. Na razie bardzo polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  wszystkim polecam doktora najlepszy żeby nie on moja teściowa gryzła by ziemie po operacji w szpitalu im kopernika dawali jej dwa miesiące życia jak doktor dziki wziął ja w swoje ręce to już żyje jedenaście lat po operacji i jeszcze pożyje jest najlepszy

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  tak, musze się zgodzić z poprzednikami że Pan profesor to istny "fachura" w swoim zawodzie, a w dodatku bardzo miły i sympatyczny człowiek, który zna sie na rzeczy tak...jak to ktos tu napisał "narodowy skarb" ,zgadza się..oby wiecej było takich lekarzy jak Pan. z Pozdrowieniami i wyrazami szacunku dla Pana Profesora Adama Dzikiego jeden z wielu pacjetów.

  zgłoś nadużycie
 • 13 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Człowiek który przywraca ludziom radość życia , lekarz który faktycznie jest naszym " DOBREM NARODOWYM", wspaniały specjalista. Byłam pacjentką Pana Profesora ,gdzie po wielu latach bezradności mojej związanej z chorobą powróciłam do pełnego zdrowia. Jestem szczęśliwa ,i bardzo bardzo dziękuję !!! Wdzięczna pacjentka !

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online